Transfery lotniskowe blog nowość wiadomości aktualności

Od 15 marca zawieszono wszystkie międzynarodowe komercyjne pasażerskie loty do/z Polski

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz Europie i na świecie informujemy, że wszystkie komercyjne loty od dnia 15 marca które rozpoczynają się lub kończą w Polsce, zostały zawieszone na 10 kolejnych dni z możliwością przedłużenia okresu braku możliwości podróżowania drogą lotniczą.
W związku z powyższym informujemy, że wszystkie zamówione transfery lotniskowe można anulować (z zachowaniem 24 godzin przed planowanym przejazdem) lub zmienić termin przejazdu bez ponoszenia żadnych kosztów.
W związku z zaistniałą sytuacją nasi pracownicy od poniedziałku będą się kontaktować z wszystkimi, którzy mają zaplanowane przejazdy na lotnisko lub z lotniska w okresie, w którym obowiązuje zawieszenie lotów, a które nie zostały jeszcze anulowane lub zmienione.
Przed złożeniem zamówienia na transfer lotniskowy w okresie od 15 do 25 marca sugerujemy, aby wcześniej sprawdzić w liniach lotniczych czy lot nie został odwołany (dotyczy zarówno przejazdów na lotnisko jak i z lotniska). Z informacji, które do nas dotarły w ciągu ostatnich kilku godzin, większość- o ile nie wszystkie, loty pasażerskie zostały wstrzymane do dnia 25.03.2020, co ma pomóc w walce z epidemią.

Zamawianie transferów:
W okresie od 14-go do 25-go marca 2020 nasze biuro przyjmuje zamówienia na wszelkie przewozy, również te, które mają zostać wykonane do 25-go marca. Nie mniej jednak należy zwrócić uwagę czy lot, na który Państwo chcecie dotrzeć lub z którego chcecie zostać odebrani odbędzie się - dotyczy również połączeń krajowych.
Wyjątkiem są transfery międzynarodowe. Wstrzymujemy przewóz osób z Polski oraz do Polski do odwołania (do czasu umożliwienia swobodnego przekraczania granicy Polski).

Wykonywanie transferów lotniskowych i innych przewozów:
Transfery lotniskowe oferowane przez Transferis24.pl będą wykonywane bez zakłóceń. Sugerujemy jednak, aby przed planowaną podróżą potwierdzić czy Państwa lot się odbędzie. Informujemy, że skracamy okres bezpłatnego anulowania przewozów do 12 godzin przed planowanym przewozem. Zwracamy jednak uwagę, że proces anulowania transferu nie jest automatyczny, a skasowanie przewozu wymaga aby pasażer (lub zamawiający) poinformował nas o tym z wyprzedzeniem. 

Anulowanie i zmiana daty transferów:
W związku z zaistniałą sytuacją skracamy okres, w którym można bezpłatnie dokonać anulowania transferu. Aby odmówić zamówioną usługę bez ponoszenia kosztów, w okresie do 25 marca, należy poinformować Transferis24.pl o rezygnacji z zamówionego przewozu najpóźniej 12 godzin (zamiast dotychczasowych 24) przed przewozem (nie dotyczy klas premium i VIP oraz autokar - tutaj anulacje bez opłat przyjmowane są w okresie do 24 godzin przed planowaną podróżą - obowiązuje do 25.03.2020).
Bez konsekwencji można dokonywać zmian daty transferu  do 3 godzin przed planowanym przewozem. Dokonując zmiany terminu transferu, nie trzeba go od razu wskazywać. Z powodu charakteru sytuacji, data przewozu może zostać wskazana w innym terminie.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem  pod numerem telefonu: +48 694 072 390 lub przez e-mail: przewozy@transferis24.pl lub przez chat dostępny na www.transferis24.pl

 

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Zawieszone loty międzynarodowe do Polski

14 marca 2020

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw