Transfery lotniskowe blog nowość wiadomości aktualności

Wakacje coraz bliżej

 

Oferujemy transfery lotniskowe na Katowice Pyrzowice KTW. Zamawianie Taxi Pyrzowice

 

Niezależnie od zaistniałej sytuacji wielu z nas zaczyna powoli planować wakacyjne wyjazdy.

Planując przylot do Katowic (Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach) warto zadbać o możliwość transportu z lotniska.
Katowice Pyrzowice to port lotniczy doskonale zlokalizowane lądowisko dla osób, które wybierają się zarówno do samych Katowic, ale i osób, które decydują się odwiedzić Śląsk (Katowice, Sosnowiec, Ruda Śląska, Gliwice, Częstochowa), ale i Beskidy (Bielsko Biała, Szczyrk, Wisła, Istebna, Ustroń) czy Tatry (Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina, Biały Dunajec, Poronin) oraz inne cenne miejsca takie jak Krynica, Nowy i Stary Sącz, Piwniczna, Muszyna.

 

Oferujemy transfery lotniskowe na lotnisko KTW Katowice Pyrzowice. Wygodne Airport TAXI

 

Przed planowanym przylotem, a właściwie już w czasie zakupu biletów lotniczych, warto zdecydować się na zapewnienie sobie transportu. Aby zdobyć najlepszą ofertę na transfer lotniskowy najlepiej skontaktować się bezpośrednio z lokalnym przewoźnikiem (np. Transferis24.pl)    

 

W naszej działalności uważamy, że prywatny transport osób to dużo więcej niż zwykłe TAXI, dlatego dokładamy wszelkich starań aby doskonale sprostać postawionym zadaniom i wyzwaniom.
Nasza oferta to możliwość wyboru wielu opcji.
Nie oferujemy współdzielenia przejazdów (sharing / bus sharing / car sharing) co pozwala zapewnić punktualne, komfortowe i bezpieczne przejazdy na lotnisko jak i z z portu lotniczego.

 

Zamawianie transferów na lotnisko Katowice Pyrzowice. Prosty i solidny transport.

 

 

Dlaczego uważamy, że taksówka nie jest dobrą opcją na transfer lotniskowy?
- Tego nie powiedzieliśmy, ale sądzimy, że rozpoczęcie podróży, które zaczyna się już od przejazdu na lotnisko lub jej zakończenie uwieńczone przejazdem z lotniska to poważne wyzwanie, a od firmy oferującej usługę transportową zależy wiele rzeczy, o których podróżni często zapominają. Dlatego ważne jest, aby transportem osób na lotnisko Kraków Balice zajęła się profesjonalna firma, która o wszystkim pomyśli za Ciebie.

Rzeczy, ważne w transferach na lotnisko / przewozach z lotniska:
- punktualność
- komfort
- wygoda
- bezpieczeństwa
- wygodny samochód
- czysty i zdezynfekowany samochód
- odpowiednio duży bagażnik
- uprzejmy kierowca
- zaplanowane alternatywne trasy przejazdu (zwłaszcza w kierunku lotniska)
- znajomość portu lotniczego
- komunikatywność kierowcy
- nienachalny i nienaganny szofer

- przewidywalność i sumienność przewoźnika
- czas

- inne

 

Oferujemy transfery lotniskowe do Katowice Pyrzowice airport. Lepsze niż zwykłe TAXI.

 

Często przewóz na lotnisko jest spłycany do faktu złożenia zamówienia z punktu a do punktu b - dokładnie jak w przypadku taksówki.
Jednak zapominamy o tak istotnych rzeczach, jak odpowiedni samochód z bagażnikiem, który pomieści wszystkie bagaże, fotelik dla podróżujących pociech (taksówkarze korzystają z przepisu zwalniającego dzieci z podróży w foteliku, natomiast zapomina się, że przepis nie niweluje ewentualnych skutków wypadku czy chociażby gwałtownego hamowania). Zamawiając TAXI na tu i teraz nie mamy gwarancji czy zdążymy dojechać na lotnisko przed zamknięciem bramek. Należy jeszcze wiedzieć, że oprócz bagażnika ważna jest także wielkość samochodu oraz jego wnętrze - każdy lubi podróżować na lotnisko ukryty za ciemną szybą, w świeżym i pachnącym wnętrzu - jest to zdecydowanie przyjemniejszy sposób przejazdu do Balic, niż jazda we wnętrzu taxi, w której dziennie podróżuje nawet kilkadziesiąt osób - w przypadku samochodu, który wykonuje głównie transfer lotniskowy jest to maksymalnie 4 - 10 osób w ciągu dnia, a do tego praktycznie po każdym przewozie wnętrze jest sprzątane i odkażane. Przeciętna taksówka lotniskowa nie ma fizycznie czasu, aby jej kierowca tak doskonale dbał o jej wnętrze.  Wiele osób wybierających się w podróż lotniczą robi to pierwszy raz i chciała by od kierowcy dowiedzieć się wielu rzeczy o obowiązkach i sposobie poruszania się po porcie lotniczym. Kierowca taksówki z miasta zazwyczaj nie ma doświadczenia w kwestii lotnisk i nie wiele pomoże. Dotyczy to również odbioru po przylocie, pasażer zazwyczaj chce odpocząć, natomiast zdarza się, że przypadkowy kierowca wymusza rozmowę denerwując pasażera. 
Jest jeszcze wiele różnych kwestii związanych z transportem na lotnisko, ale o tym kolejnym razem...

 

 

Luksusowe taxi dla każdego. Transport na lotnisko Katowice Pyrzowice KTW. Transfer lotniskowy DOOR to DOOR

 

 #krakow #cracow #kraków #balice #transport #transfer #taxi #przewóz #przewoz #przewozy #przejazd #przejazdy #krk #balic #krakowa #kierowca #samochód #prywatny #szofer #elegancki #lotniskowy #lotniskowe #wygodne #komfortowe #door #to #door #na #adres #pickup #transferis24 #transferis #katowice #zakopane #nowy #sacz #sącz #krynica #stary #tarnów #bielsko #biała #szczyrk #wisła
 


 

 

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Zaplanuj transfer lotniskowy - Katowice

15 marca 2020

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw