Transferis24.pl oferuje transport z lotniska do Kielc. Wybierz transfer z KRK, KTW lub WAW. Szybki przejazd wygodnym samochodem z prywatnym kierowcą. Dedykowane transfery lotniskowe dla osób prywatnych i dla biznesu.

Lądujesz w Pyrzowicach lub Balicach i chcesz dojechać do Kielc?

 

ZAMÓW TRANSFER

 

Kielce znajdują się około 140-160 km od 3 lotnisk (Kraków Balice, Katowice Pyrzowice i Warszawa Okęcie. 

Kielce słyną na całym świecie z Targów Kielce, które oferują niezliczone możliwości prezentacji swoich produktów i usług firmom z wybranych branż. Kielce to również wspaniałe miasto otoczone pięknymi krajobrazami i ciekawymi miejscami. Kielce to także miejsce do robienia świetnych interesów. 
Niezależnie czy przylatujesz do Polski i chcesz się dostać do Kielc w celach prywatnych, biznesowych czy na Targi Kielce, możesz skorzystać z usługi transfer lotniskowy. 
Czas przejazdu z lotniska do Kielc wynosi około 90 - 130 minut w zależności od portu lotniczego oraz pory dnia.

 

Transferis24.pl proponuje usługę przewóz osób do Kielc z lotniska Pyrzowice, Balice i Okęcie. Zamów przejazd i jedź bezpośrednio. Szybkie i komfortowe przejazdy do Kielc.

 

Niezależnie czy wybierasz się do Kielc prywatnie czy w interesach zapewnij sobie transport z lotniska. Transferis24.pl oferuje przewozy w komfortowych warunkach. Na przykład dla osób prywatnych proponujemy przewozy w klasie komfort (już do 68 zł za osobę). Wygodny samochód w klasie komfort zapewnia przyjemny przejazd z portu lotniczego w czasie krótszym niż BUS i pod wskazany przez pasażera adres. 
Osoby, które udają się do Kielc w interesach proponujemy pojazdy w klasie premium co zapewni dodatkowy prestiż w czasie przybycia na spotkanie. Wywarcie dobrego wrażenie na kontrahencie zapewnia zwiększenie szansy zakończenia spotkania biznesowego sukcesem i osiągnięcia zamierzonych celów. 

 

Transferis24.pl - oferujemy transport na Targi Kielce. Bezpośredni przewóz do centrum EXPO w Kielcach. Odbiór osób z lotniska i hotelu. Oczekiwanie na uczestników pod halą targową. Przewozy z hali targowej do hoteli. Transfer z Balic, Pyrzowic i Warszawy do Kielc. Business transfer dla EXPO KIELCE.

 

Oferujemy usługi przewozu z / na lotniska, które mogą zostać rozszerzone o dyspozycje. Usługa dyspozycji polega na wynajęciu samochodu z kierowcą, który oczekuje na instrukcje i jest cały czas gotowy do odbycia dowolnego przejazdu. Zamawiając dyspozycję biznesową, nie określasz skąd dokąd chcesz jechać, a jedynie określasz na jak długo potrzebujesz mieć zapewniony samochód z kierowcą. Jest to doskonałe rozwiązanie dla managerów, delegacji firmowych i osób uczestniczących w spotkaniach biznesowych. Usługa business transfer jest dostępna w dowolnej klasie pojazdu. Może być rozszerzona o inne pojazdy i nie jest ograniczona w czasie. 

 

 ZAMÓW OBSŁUGĘ BIZNESU

Kielce zamieszkiwane przez niecałe 200 000 osób, to miasto, które leży na dość zróżnicowanym terenie o wysokości nad poziomem morza od 260 do 408 m. Powierzchnia miasta zajmuje nie całe 110 km kwadratowych. Pierwsze oficjalne wzmianki o Kielcach sięgają 1171 roku. Dzieje miasta na przestrzeni prawie 850 lat były bardzo burzliwe. Nie przeszkodziło to jednak w rozwoju regionu, który ewoluował dzięki licznym złożom mineralnym i rud metali. II-ga połowa XX-go wieku oraz początek XXI to dalszy przemysłowy rozwój regionu oraz tworzenie nowych firm o zasięgu międzynarodowym. Urozmaicony krajobraz oferuje warunki do wypoczynku mieszkańców aglomeracji bez konieczności dalekich wyjazdów. Miasto oferuje doskonałe warunki do mieszkania, pracy zarobkowej oraz prowadzenia interesów. Dzięki wzbogacanej sieci drogowej (zwłaszcza w kierunku Krakowa, Warszawy i Lublina oraz Śląska) warunki te ulegną dalszemu polepszeniu, a region stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny między innymi pod kątem biznesowym. 

 

Jeśli szukasz firmy, która świadczy usługę transportu osób, wybierz Transferis24.pl, która gwarantuje przewóz do Kielc. Nasi kierowcy odbierają osoby z lotnisk, a następnie dedykowanym pojazdem wykonują dowóz osób z lotniska do Kielc. Transfer jest wygodny i komfortowy. Jest to usługa indywidualnego transportu z prywatnym kierowcą , który  odpowie na wszelkie pytania i pomoże w podróży, a także wykaże się dyskrecją.  Oferujemy przewozy samochodami osobowymi i vanami, a także oferujemy przewozy małymi i dużymi autokarami dedykowanymi dla większych grup. Każdorazowo usługa przewozu z lotniska do Kielc jest dedykowana, co podnosi jej walory i oszczędza czas podróżujących. Polecamy transfer lotniskowy do Kielc

 

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Transport z lotniska do Kielc

23 listopada 2019

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw