Jak dojechać do Zakopanego? Należy wybrać transfer lotniskowy do Zakopanego. Usługa dostępna z KRK i KTW.

Kilka słów o transferach lotniskowych do Zakopanego.

 

Wielu z Was zimowe wolne dni będzie spędzać w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej. Faktycznie spędzenie Świąt Bożego Narodzenia w pięknej zimowej scenerii.
Aby ułatwić dotarcie w góry oferujemy specjalne transfery lotniskowe, przewóz odbywa się w wybranej przez pasażerów klasie pojazdów.
Oferujemy transfer lotniskowy z lotniska Katowice Pyrzowice KTW, a także z Portu Lotniczego Kraków Balice KRK.

Jak wygląda taka usługa?

- Twój samolot przylatuje do Kraków Airport KRK
- odbierasz bagaże
- na lotnisku w hali przylotów oczekuje nasz kierowca
- wsiadasz do pojazdu w wybranej klasie

- jedziesz z lotniska prosto do Zakopanego do wskazanego przez Ciebie hotelu, apartamentu czy dowolnego innego miejsca

 

ZAMÓW TRANSFER TERAZ

 

Czas przejazdu z Krakowa (lub z lotniska KRK Balice) do Zakopanego trwa przeważnie około 90 minut, jednak w warunkach zimowych, a zwłaszcza w dni, w które ruch do stolicy Tatr jest większy, czas przewozu może wydłużyć się o około 30 - 70 minut. Z powodu możliwości wzmożonego ruchu na drodze w czasie przejazdu, zamawiając przewóz z Zakopanego na lotnisko, bardzo ważnym jest wskazanie numeru lotu, co pozwoli nam na zaproponowanie optymalnej i bezpiecznej godziny wyjazdu z Zakopanego.

 

Aby dotrzeć do Zakopanego wybierz transfer lotniskowy (TAX) z KRK lub KTW - bezpośrednie przewozy z lotniska.


Czy usługa transferu lotniskowego z KTW do Zakopanego jest też dostępna?

- Tak, oczywiście mogą Państwo zamówić przejazd z Katowice Airport w Pyrzowicach prosto do Zakopanego.
Usługa wygląda bardzo podobnie do transferu z krakowskiego lotniska, z tym, że czas przejazdu jest wydłużony o około 50 - 60 minut, co wynika z większej odległości Zakopanego od Katowic. Sam port lotniczy KTW położony jest około 40 km na północ od stolicy Śląska, co sprawia, że transfer z tego lotniska do Zakopanego zaczyna się w miejscowości Pyrzowice, w której wyląduje Wasz samolot.

 

ZAMÓW TRANSFER TERAZ

 

Jakimi pojazdami są wykonywane transfery lotniskowe do Zakopanego?
- Dla naszych klientów oferujemy kilka typów pojazdów od klasy komfort przez VAN po VIP.
Samochód w klasie komfort to wygodny sedan lub kombi (segment pojazdów D lub E), może zabrać maksymalnie 4 pasażerów i 3 walizki, tę klasę zalecamy dla maksymalnie 3 pasażerów. Pojazd w klasie premium, to luksusowa klasa wyższa (np. Mercedes E-klasa, BMW 5, VOLVO S90), samochody w tej klasie  dostępne są w wersjach sedan i kombi - w zależności od bagażu jaki Państwo ze sobią zabierają z lotniska KRK lub KTW.
Dla grup liczących 5 - 8 osób przewidzieliśmy klasę VAN i VAN Executive. Samochody zabierają od 6 do 8 pasażerów oraz 8 walizek. Klasa Executive różni się od zwykłego VANa tym co rozróżnia klasę komfort od premium.  W klasie VAN oferujemy pojazdy typu Opel Vivaro / Renault Trafic, Peugeot Boxer Tepee itp.. Pojazdy Executive to Mercedesy V-klasa.
Zapewniamy, że transport w każdej z klas będzie wyjątkowo komfortowy, przyjemny i bezpieczny, a wybierając bogatsze wersje będą Państwo mieli okazję rozpocząć zimowe wakacje w Zakopanym w sposób wyjątkowo prestiżowy.

 

SPRAWDŹ CENĘ TERAZ

 

Transfer lotniskowy do Zakopanego - usługa transportu osób z lotniska np. Kraków Airport Balice KRK lub Katowice International Airport w Pyrzowicach KTW.

 

 

Co daje jeszcze nasza usługa?
- W przeciwieństwie od ogólnie dostępnych usług TAXI czy aplikacji UBER, BOLT, FREENOW, w Transferis24.pl otrzymują Państwo wygodny, ładnie wyglądający samochód, stałą i pewną cenę, nie zależnie od tego co się wydarzy po drodze (cena za transfer ustalana jest na etapie zamówienia), dodatkowo otrzymują Państwo gwarancję odbioru z lotniska po przylocie oraz co bardzo istotne gwarancję odbioru z miejsca wypoczynku w Zakopanem, co powoduje, że dotrą Państwo na swój lot o czasie i nie spóźnią się na samolot. Co więcej, znając ilość bagażu dobieramy odpowiedni pojazd dla Państwa co gwarantuje, że wszystkie torby i walizki zmieszczą się do bagażnika. Dla wielu bardzo istotnym jest też poziom obsługi, który gwarantujemy na najwyższym poziomie. Nasi kierowcy są bardzo uprzejmi i życzliwi, a co ważne nie wymuszają rozmów, nie przeprowadzają wywiadów. Natomiast jeśli zechcesz, możesz pytać kierowcę o co chcesz, z całą pewnością udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania, a jeśli Państwo zechcą opowie o lokalnych atrakcjach.


Warto zadbać o zamówienie transferu lotniskowego z Krakowa Balic już w chwili zakupu biletów, co pozwoli zamówić i odbyć bezproblemowy przejazd do Zakopanego. 
Odbieramy osoby i dowozimy je do lotnisk Kraków Balice KRK i Katowice Pyrzowice KTW. Przewóz odbywa się z dowolnego adresu lub pod dowolny adres. Usługa jest w pełni dopasowana do Waszych potrzeb.

Życzymy pięknej zimy w górach❄☃🛷🎿⛷🏂🏔

 

 

 

 

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Transport do Zakopanego.

21 listopada 2019

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw