krakow-balice-airport-krk

 

Cracow meeting point KRK jpg

 

unsplash-image

 

balice rynair tatry

 

IMG_9816.JPG

 

Transfer lotniskowy, przewozy, transport, połączenia do Port Lotniczy Kraków Airport KRK

Prywatne transfery lotniskowe z Kraków Airport im. Jana Pawła II w Balicach KRK. Pewne przejazdy z i na lotnisko Kraków Balice. Transport osób z adresu i na adres - cała Polska. Świadczymy usługi polegające na transporcie osób "DOOR TO DOOR", oferta skierowana jest również do firm, hoteli, biur podróży. 

Teraz nie musisz zastanawiać się nad tym jak dojechać na lotnisko Kraków Airport KRK lub jak wydostać się z Port Lotniczy Kraków Balice KRK np. do Krakowa Centrum lub Katowic.

Rozwiązaniem jest Transferis24.pl. Prywatny transfer z możliwością personalizacji (klasa pojazdu, opcje concierge, przywitanie na lotnisku, odbiór gości itp.).

Nie czekaj i zarezerwuj już teraz samochód z kierowcą w Transferis24.pl i jedź z Pyrzowic do Katowic, Krakowa, Zakopanego, Bielska Białej lub gdzie tylko zechcesz.

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Jak to działa

Sprawdź cenę usługi

Transferis24.pl oferuje przewozy door to door osób do i z na lotniska, wyjazdy wycieczkowe, przejazdy pomiędzy adresami. 

Aby skorzystać z usługi, w pierwszej kolejności złóż całkowicie bez zobowiązań zapytanie. Można to zrobić telefonicznie lub przez formularz "WYCENA" dostępny w nagłówku strony.  Składając zapytanie o cenę podaj:

- swoje imię, numer telefonu i adres e-mail

-  skąd i kiedy chcesz jechać

- dokąd chcesz jechać

- ilu będzie pasażerów

- wybierz klasę pojazdu  

W odpowiedzi otrzymasz informację z ceną usługi. 

 

Złóż rezerwację

Jeśli posiadasz już wycenę, możesz teraz zamówić przejazd. Aby złożyć rezerwację należy skontaktować się z nami telefonicznie lub skorzystać z dedykowanego formularza "REZERWACJA", aby go otworzyć należy kliknąć w przycisk w nagłówku strony.

Należy wypełnić starannie wszystkie pola. Potwierdzić złożenie zamówienia i je wysłać. 

Jeśli rezerwujesz przejazd, który ma odbyć się za mniej niż 12 godzin, bezwzględnie natychmiast upewnij się (np. dzwoniąc do nas), że rezerwacja została przyjęta do realizacji. 

Po złożeniu rezerwacji w ciągu 30 - 180 minut otrzymasz potwierdzenie wraz z nadanym unikatowym numerem. Jeśli wybrałeś opcje płatności przelewem lub płatności elektronicznej w rezerwacji znajdziesz link lub dane do przelewu. Od tej pory aby dokonać modyfikacji rezerwacji należy posługiwać się numerem rezerwacji. 

Ciesz się przejazdem

Nadszedł czas przejazdu. Na co najmniej godzinę (w przypadku odbioru pasażerów z lotniska, kilka godzin wcześniej) otrzymasz wiadomość tekstową SMS zawierającą:

- dane kierowcy (imię i nr telefonu)

- dane pojazdu (kolor, markę i model, nr rejestracyjny)

O ustalonej porze kierowca skontaktuje się z Tobą wskazując dokładne miejsce, w którym na Ciebie czeka.

Jeśli kierowca odbiera Cię po przylocie na lotnisku, skontaktuje się z Tobą telefonicznie około 10 minut po wylądowaniu i poinformuje Cię, w którym miejscu czeka na Ciebie. 

Życzymy przyjemnej podróży

Prywatny transfer z lotniska Katowice Pyrzowice KTW. Transport osób na lotnisko Port Lotniczy MPL Katowice Pyrzowice. Przewozy indywidualne i prywatne do / z Pyrzowic. Przewozy z Krakowa do Pyrzowic. Przejazdy na lotnisko Pyrzowice. Airport transfer to Zakopane. Wyjazdy z Zakopanego do Pyrzowic. Jak dojechać na lotnisko Katowice Pyrzowice w Ożarowicach? Wybierz Transferis24.pl i nie martw się przejazdem na lotnisko. Jedź z nami - Transferis24.pl to transport, przewozy, transfery osób na lotnisko Katowice w Pyrzowicach. Pewne samochody z kierowcami, osobowe i VAN. Jak taxi na lotnisko. Lepsze niż BUS. Pewny, szybki, tani przewóz na lotnisko Katowice Pyrzowice Airport. Przewozy prywatne - bez obcych osób. Bezpośrednie przejazdy na lotnisko w Katowicach. Z Krakowa, Katowic, Bielska BIałej, Rybnika, Zakopanego, Żor, Jastrzębia Śląskiego. Transferis24.pl

Przycisk

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kielce 

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw

 

Transfery lotniskowe

Wycieczki objazdowe

Przewozy VIP

Concierge

Bilety lotnicze

 

Regulamin

Polityka prywatności

Współpraca