Ta strona daje informacje o usłudze Transfer Lotniskowy z Portu Lotniczego Krakow Airport KRK. Znajdziesz też wskazówki o tym jak zamówić przewóz z Katowic oraz całej aglomeracji śląskiej na lotnisko Balice. Co zrobić aby dojechać z ul. Kapitana Medweckiego w Balicach do Katowic? Jak znaleźć transport na Śląsk? Zobacz w następnym tekście.

Naszą usługę, która polega na świadczeniu serwisu przewóz osób z Balic do Katowic możesz zamówić w formularzu REZERWACJA możesz zobaczyć i zamówić transfer lotniskowy np. na stronie VIATOR .

Oferujemy:

- transfer lotniskowy z Balic do Katowic
- przewóz z lotniska Kraków Balice do miast Gliwice, Rybnik, Opole, Zabrze, Chorzów, Siemianowice, Tychy i inne.
- odbiór osób i transport z Katowice, Chorzowa, Gliwic, Zabrza, Tychów .

- transfer z lotniska do hotelu

Przejazd odbywa się autostradą lub drogami krajowymi. Samochody jakie oferujemy do transportu to Audi, Mercedes Benz, Peugeot, Ford, BMW i VW (Volkswagen).
Przejazdy z Balic do Katowic trwają około 45 minut. Dystans z lotniska do centrum Katowic to mniej więcej 75 km. Aby rozpocząć transfer lotniskowy z Kraków Balice należy udać się do strefy ODLOTY (DEPARTURES). Tam można wsiąść do samochodu, a prywatny kierowca zawiezie Cię do Katowic. Jeśli zamawiasz transport na lotnisko, dopilnuj, aby podać twój adres lub nazwę hotelu, aby kierowca nie miał problemu z odbiorem pasażera i rozpoczęciem przewozu z Katowic do Balic.

Kupując bilety lotnicze zadbaj również o transport. To pozwoli uniknąć sytuacji, że weźmiesz drogą taxi na lotnisku lub, że taksówka będzie chwilowo niedostępna, a Ty będziesz mieć problem z transportem z lotniska. Zawsze możesz zamówić UBER lub BOLT, ale weź pod uwagę, że ta usługa oferuje małe i ciasne samochody, a kierowcy nie są doświadczeni w pokonywaniu większych odległości.
Zamiast szukać ofert TAXI wybierz transfer lotniskowy w Transferis24.pl. Przylatując do Balic, które są położone w gminie Zabierzów, w powiecie krakowskim warto zadbać o zamówienie transportu już w chwili zakupu biletu na samolot. Wtedy gwarantujemy odbiór pasażera 10 minut po wylądowaniu lotu. Nasz profesjonalny prywatny kierowca będzie asystować pasażerom już od chwili przywitania na lotnisku. Następnie wsiądziesz do samochodu, którym komfortowo dojedziesz do Katowic lub innego miejsca na Śląsku. Nasz kierowca otworzy Ci drzwi, które następnie zamknie oraz zapakuje bagaże.

 

Jeśli natomiast szukasz dojazdu na lotnisko szybko wypełnij formularz i zamów najlepszy transfer lotniskowy w Katowicach. Podaj szczegóły. Nasi pracownicy przypomną o zbliżającym się terminie wyjazdu oraz dopilnują, abyś nie spóźnił się na samolot. Samochód przyjedzie o czasie, a Ty będziesz mógł dojechać na lotnisko w Balicach.
Transport z Krakowa do Balic trwa mniej niż godzinę. Przewóz na lotnisko odbywa się w przyjemnej atmosferze w wygodnym samochodzie. Zamawiając usługę przejazdu pamiętaj, że możesz wybrać usługi CONCIERGE, które sprawią, że przejazd na lotnisko będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Transport odbywa się bezpośrednio z lotniska pod wskazany adres lub z adresu na lotnisko. Jest to szybka i tania usługa TAXI, z tym, że z góry wiesz i znasz jaka będzie cena. Oferujemy również darmowe anulowanie zamówionej usługi do 24 godzin przez przejazdem. W celu złożenia zamówienia lub uzyskania informacji o usłudze przejazdu na lotnisko skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez CHAT na stronie.

 

Samochód czekający na pasażera przed transferem lotniskowym z Kraków Airport Balice KRK. Bezpośredni komfortowy transport. Przewozy z lotniska KRK i pomiędzy KRK i KTW. Transport z Katowic do Balic. Przewóz z Balic do Katowic.

Transfer lotniskowy

z Kraków Airport im. Jana Pawła II w Balicach (KRK) do miasta Katowice

Wybierając się w podróż lotniczą, odcinek powietrzny pokonasz w komfortowych warunkach na pokładzie samolotu. Jednak, po wylądowaniu Twojego samolotu na lotnisku Kraków Airport im. Jana Pawła II w pod krakowskiej miejscowości Balice, musisz dostać się jeszcze do Katowic lub innego miejsca na Śląsku.

Transferis24.pl przygotował dla Was specjalną ofertę pod tytułem "PRYWATNE TRANSFERY LOTNISKOWE" z lotniska Kraków Balice. 

Czym jest prywatny transfer?

Jest to usługa skierowana do osób, które podróżują samolotem. Nie ważne czy latasz dużo, prywatnie, służbowo, dla przyjemności, ważne, że na lotnisku musisz znaleźć się o czasie lub chcesz błyskawicznie z lotniska przetransportować się do domu, hotelu czy do firmy na spotkanie.

Jak wygląda usługa transfer lotniskowy i czym różni się od taxi na lotnisku?

Otóż prywatny transfer to nic innego niż luksusowa usługa dostępna dla każdego. Polega ona na tym, że nasz kierowca przewozi osoby pomiędzy ustalonymi miejscami. Na przykład z Kraków Airport KRK do centrum miasta Katowice. Przewóz osób w tej formie, jest z góry zaplanowany, pasażer zna koszty oraz wie jakim pojazdem odbędzie się przewóz. Już przy zamawianiu przejazdu wiadomo ile potrwa podróż na lotnisko lub z lotniska. Jaką klasą pojazdu odbędzie się przewóz. Omówmy dwie opcje: transfer 3 osób z Port Lotniczy Kraków do miasta Katowice na ul. Sokolską oraz transfer 2 osób podróżujących służbowo z hotelu w centrum miasta Tychy na lotnisko Kraków Balice.

 

I-sza opcja:

3 osobowa rodzina planuje przelot do Krakowa, po zakupie biletów lotniczych wchodzi na stronę www.transferis24.pl i składa zamówienie na transfer lotniskowy na trasie Kraków Lotnisko KRK - Katowice ul. Sokolska - dokładnie pod drzwi swojego domu. Przed przejazdem (kilka - kilkanaście godzin) osoba składająca zamówienie otrzymuje wiadomość SMS z informacją o kierowcy i pojeździe, który będzie czekać na pasażerów na lotnisku. Po wylądowaniu samolotu, pasażerowie dokonują odprawy i odbierają bagaż, w między czasie, kierowca kontaktuje się z pasażerami informując ich o tym, że jest gotowy do ich odbioru. Pasażerowie spokojnie odbierają bagaż i udają się na miejsce spotkań przed terminalem na lotnisku Kraków Balice (istnieje też opcja, że kierowca będzie czekać w terminalu i przywita pasażerów tuż po wyjściu z hali przylotów). Następnie osoby wsiadają do zamówionego pojazdu, kierowca pakuje bagaże i przewozi klientów we wcześniej wskazane miejsce. Nie ma potrzeby, aby tłumaczyć szoferowi gdzie ma jechać, ponieważ on już to wie. Po około 50-ciu minutach, nasza 3-ka pasażerów jest na ul. Sokolskiej w Katowicach. Przejazd jest indywidualny, a więc nie towarzyszą im żadni obcy pasażerowie. 

 

II-ga opcja:

2 osoby podróżują służbowo, po zakończeniu pobytu w hotelu w centrum miasta Tychy muszą dostać się na lotnisko Kraków Balice. W tym celu należy dokonać rezerwacji na przejazd z hotelu na lotnisko. Proces rezerwacji przebiega szybko i nie jest skomplikowany. Kierowca Transferis24.pl otrzymuje informacje na temat nazwy i adresu hotelu, czasu odbioru pasażerów i kontakt do nich. Przed przejazdem wysyłamy wiadomość SMS z danymi kierowcy i pojazdu. Gdy samochód zbliża się do miejsca początku podróży szofer telefonicznie lub SMS informuje klientów o tym fakcie. Po przyjeździe pod hotel, kierowca pakuje bagaże, zapraszając pasażerów do wnętrza pojazdu. Po około 50 minutach podróży nasi klienci wjeżdżają na teren Kraków Airport, bezpośrednio pod drzwi hali odlotów. 

Prawda, że transfer lotniskowy z Transferis24 jest bardzo prosty? Nie ma znaczenia, czy zamawiasz usługę przewozu Kraków Balice do Katowic, czy Katowice do Kraków Balice Lotnisko im. Jana Pawła II. 

Dlaczego prywatny transfer lotniskowy jest lepszy niż usługa TAXI? Ponieważ zamawiając przewóz lotniskowy w Transferis24 znasz z góry całkowity koszt usługi, cena przewozu osób nie ulegnie zmianie, masz kontrolę nad procesem przewozu na lotnisko już od chwili zamówienia, jesteś informowany o aktualnym statusie Twojego transferu lotniskowego, oszczędzasz czas. Zapraszamy do sprawdzenia naszej usługi i dołączenia do setek zadowolonych klientów naszego transferu lotniskowego. 

 

 

 

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Transfer z Kraków Balice Airport KRK im. Jana Pawła II do Katowice prywatny transfer prosto z lotniska do domu hotelu lub inne dowolne miejsce. Kraków - Katowice, przewóz osób. Taxi, prywatny transport, concierge, odbiór gości. Transferis24

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw