Transfer lotniskowy z Katowice Pyrzowice. Dedykowane przewozy z lotniska. Airport Taxi Katowice Pyrzowice oficjalne przewozy z i na lotnisko. Doskonała usługa przewozu z lotniska do Katowic.
Jeśli szukasz Taxi transportu z lotniska zamów Transferis24.pl który odbierze Cię z hotelu. Po przylocie zostaniesz odebrany z lotniska i dowieziony do hotelu. Bardzo dobra usługa transferu lotniskowego. Jak dojechać z Pyrzowic do Katowic? Wystarczy zamówić transfer. A co to jest transfer lotniskowy? to taka usługa, która polega na przewozie osób z lotniska do hotelu. Zamów transport z lotniska i jedź do dowolnego hotelu. Dobra cena, najlepsza jakość.

Samochody Mercedes Benz, Audi, BMW, Skoda i Volkswagen. Komfortowe taksówki, bez znaków taxi, dyskretne i eleganckie, z pewną znaną ceną. Brak ukrytych kosztów.

Zamawianie transferu lotniskowego i przewóz z lotniska. Transport do hotelu. Limuzyny i szoferzy ze znajomością języka angielskiego. Obsługa biznesmenów i klientów biznesowych. Delegacje zagraniczne. Oferta przewozu osób dla firm. Zapraszamy

Transferis24.pl oferuje wygodne i szybkie przewozy w postaci dedykowanych usług transportu osób. Oferujemy komfortowy transfer lotniskowy dostępny z Katowice Airport KTW.  Realizujemy przewozy door to door z lotniska prosto pod dowolny adres do Katowic, Gliwic, Bielska Białej, Tychów oraz innych miast w województwie śląskim

Strona główna: www.transferis24.pl/
Wersja angielska: www.transferis24.pl/en

Oferujemy transfery lotniskowe z Pyrzowic z terminalu przyloty lotniska Katowice KTW prosto pod dowolny ades do Katowic, Gliwic, Bielska, Tychów. Przewozy do hoteli. Prywatny transfer z kierowcą.

Transfer lotniskowy z International Airport Katowice w Pyrzowicach do Katowic i innych miast na Śląsku

Katowice Airport zwane też lotnisko Pyrzowice lub Katowice znajduje się około 45 km od centrum stolicy aglomeracji śląskiej.
Zyskujący na znaczeniu port lotniczy (KTW) to doskonała baza do rozpoczęcia pobytu zarówno na Śląsku jak i w Małopolsce. Dobra komunikacja rozbudowaną siecią drogową, która ciągle jest dopracowywana zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do większości hoteli w Katowicach, Tychach, Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Bytomiu, Zabrzu, Gliwicach, Bielsku Białej, Rybniku czy Wodziławiu Śląskim.
Pomimo dużej odległości lotniska Pyrzowice od centrum Katowic, czas przejazdu tego dystansu w optymalnych warunkach zajmuje około 30 - 35 minut.

Warto wiedzieć, że możliwości przejazdu na tak dużej odległości bywają ograniczone, dlatego warto dokonać zamówienia transferu lotniskowego z Pyrzowic jeszcze przed przylotem.
Złożenie zamówienia już w czasie planowania przylotu do Katowic zapewni Ci bez problemowy przewóz z lotniska KTW prosto do Katowic. Kierowcy Transferis24.pl są dostępni dla pasażerów, którzy dokonali bookingu transferu z lotniska, już 10 minut po wylądowaniu samolotu. Gwarantuje to, że po wyjściu z samolotu i przejściu przez terminal przylotów możecie bez zwłoki kontynuować naziemną część podróży z lotniska do Katowic aby w krótkim czasie dojechać do domu, hotelu czy firmy.

Transfery lotniskowe z Katowic Pyrzowic oferujemy w samochodach z prywatnym szoferem, który jako kierowca przewozów lotniskowych jest doskonale zorientowany w potrzebach i oczekiwaniach wobec transportu z portów lotniczych do miejsc docelowych na Śląsku. Dzięki nam bez problemu zorganizujesz przejazd dla siebie lub znajomych przejazd z lotniska Katowice Pyrzowice do Katowic, Bielska Białej, Gliwic, Tychów czy Rybnika lub Wodzisławia Śląskiego lub w dowolne inne miejsce na Śląsku.

Świadczymy usługę transfery lotniskowe pojazdami osobowymi i VAN z lotniska Katowice Pyrzowice

Transfer lotniskowy z Katowic Pyrzowic - profesjonalne przewozy osób z lotniska

 

Nie zależnie czy szukasz transportu z lotniska lub zastanawiasz się jak dojechać z Pyrzowic do Katowic, bez względu na to czy przylatujesz do Katowic w interesach czy w celach prywatnych, podróżujesz sam czy w grupie - wybierz przewozy z lotniska Pyrzowice, które oferuje Transferis24.pl.
Dlaczego My?

Ponieważ:
- oferujemy profesjonalne i licencjonowaną usługę transferu lotniskowego
- gwarantujemy dostępność pojazdu 10 minut po wylądowaniu samolotu
- przewozy (z lotniska oraz na lotnisko) odbywają się bez udziału innych klientów
- umożliwiamy szybki przejazd pod dowolny wskazany adres (door to door)

- zapewniamy łatwy i szybki dostęp do pojazdu oraz doskonałą komunikację z kierowcą

- proponujemy duży wybór pojazdów
- oferujemy możliwość przywitania w terminalu przylotów i opiekę nad Twoimi gośćmi

- gwarantujemy, że uprzejmy kierowca będzie doskonale posługiwał się językiem angielskim

- nasz transfer lotniskowy jest wykonywany bezpośrednio między Lotnisko Katowice, a adresem wskazanym przez Ciebie (prosto pod drzwi)

- lista destynacji nie jest niczym ograniczona

 

Dokonując zamówienia podajesz wszelkie niezbędne dane takie jak numer lotu, data, liczba osób, klasa pojazdu, adres pod, który chcesz się dostać. To wszystko umożliwia nam wykonanie usługi w możliwie najszybszy i najwygodniejszy sposób. Powoduje to, że transfer lotniskowy odbywa się szybko i bez problemu znajdujesz się tam gdzie chcesz.

 

Transfer lotniskowy to doskonała usługa dla każdego kto:

- szuka bezpośredniego przewozu z lotniska

- ceni czas

- nie chce łączyć kilku środków przewozu w jeden transport z lotniska

- docenia wysoki poziom obsługi

- ceni wygodę w podróży

- szuka wygody

- oczekuje jasnych i pewnych warunków współpracy

 

Dlatego jeśli zastanawiasz się jak dojechać z Pyrzowic do Katowic, szukasz transportu z lotniska, rozglądasz się za przewozami z Pyrzowic, zamów transfer lotniskowy w Transferis24.pl

Jeśli szukasz firmy, która odbierze Twoich gości z lotniska, nie szukaj dalej, tylko wybierz Transferis24.pl

Jeśli zależy Ci na czasie i profesjonalnej obsłudze, skorzystaj z transferu lotniskowego Transferis24.pl

 

Transfer lotniskowy z Pyrzowic do:
- Katowice
- Gliwice

- Zabrze
- Bytom
- Tychy
- Bielsko Biała
- Wodzisław Śląski
- Rybnik
- Ustroń
- Szczyrk

- Wisła

- Istebna

oraz do dowolnego innego miejsca.

Transferis24.pl - Transfery lotniskowe z Katowice Pyrzowice KTW.

 

 

 

ZAMÓW TRANSFER

ZAMÓW TRANSFER

ZAMÓW TRANSFER

Zapewniamy doskonałe prywatne przewozy z lotniska. Transfery lotniskowe Pyrzowice pod dowolny adres

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw