Taxi Kraków airport dla gości odwiedzających krakowskie lotnisko KRK może być niewystarczająca. Dlatego Transferis24.pl oferuje najlepszą w mieście usługę transferu lotniskowego, która polega na wynajmie samochodu z kierowcą. Podstawiamy samochód z kierowcą w ustalone miejsce, możesz wsiąść i jechać dokąd chcesz.
Wybierz odpowiedni pojazd dla siebie, podpowiedz nam jeśli oczekujesz dodatkowych usług.
Jak zamówić transfer na lotnisko lub z lotniska?
To bardzo proste. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji na naszej stronie REZERWACJA, a my zajmiemy się resztą. Jeśli przylatujesz do Krakowa, nasz kierowca odbierze Cię z lotniska i zawiezie prosto do centrum Krakowa. Będziesz miał okazję sprawdzić jak wygląda najlepszy transfer lotniskowy w Krakowie. Jeśli potrzebujesz dostać się na lotnisko np. z hotelu, kierowca przyjedzie o ustalonej porze, a Ty wsiądziesz i po prostu udasz się na lotnisko. Nasz transport to nie wątpliwie najbardziej prestiżowa usługa w Krakowie. A co powiesz na kierowcę pozostającego w dyspozycji? Jeśli przylatujesz do Krakowa w interesach możesz skorzystać z naszej oferty dla biznesu. Kierowca i samochód będą na Twoje żądanie zawsze kiedy będziesz potrzebować. Ta usługa zapewnia transport na kolację, spotkanie biznesowe, wyjazd na delegację, dojazd na targi w Kielcach i wiele innych możliwości transportu osób i ich przewozu. 

Taxi nie daje gwarancji, że będzie dostępne kiedy Ty akurat potrzebujesz transport, a spóźnić się na lotnisko skutkować może, że samolot odleci bez Ciebie. Brak taksówki na lotnisku spowoduje, że będziesz tracił czas w poszukiwaniu transportu z lotniska. Dlatego aby mieć pewność, zamów transport z lotniska dla siebie już teraz. I po prostu jedź z Kraków Airport lub Katowice Pyrzowice prosto do Centrum Krakowa. Kraków wita! 
Możesz sprawdzić też pytania i odpowiedzi na google.

Transfer lotniskowy z Krakow Airport w Balicach do Centrum Miasta Krakowa. Bezpośrednie i prywatne przewozy. Krakowski transfer lotniskowy.

Planujesz przylot do Krakowa? Zamierzasz spędzić weekend lub kilka dni w Krakowie? A może przylatujesz tu w interesach załatwić ważny biznes?

Świetnie, że trafiłeś na naszą stronę, na której znajdziesz szeroki wybór usług transferu lotniskowego, business transferu, wycieczek oraz przejazdów.

Jesteśmy przygotowani na organizację transportu dopasowanego do wszelkich potrzeb. Każde zadanie traktujemy rzetelnie i profesjonalnie.

Niezależnie czy przybywasz do Krakowa w celach turystycznych, biznesowych czy w jakimkolwiek innym celu możesz liczyć na nasz profesjonalizm i wyjątkowe traktowanie przez cały zespół Transferis24.pl

 

 

Przylatując do Krakowa w celach turystycznych, na pewno zainteresuje Cię nasz transfer lotniskowy, który oferujemy do obsługi pasażerów korzystających z lotniska Kraków Balice (KRK) jak i dla osób, które wybrały lotnisko Katowice Pyrzowice (KTW). Z pewnością zainteresuje Cię również szereg wycieczek (opis niektórych z nich znajdziesz, klikając TUTAJ). Bogata turystyczna oferta Krakowa i jego okolic sprawia, że w mieście nie można się nudzić. Obowiązkowym punktem, dla każdego, kto decyduje się odwiedzić Kraków jest Stare Miasto z Kościołem Mariackim oraz Wawel. Niedaleko Starego Miasta znajduje się Muzeum Narodowe, które przyciąga również gości z zagranicy. 
Będąc w Krakowie, nie można ominąć wycieczki do byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz Birkenau oraz wyjazdu do Wieliczki, gdzie znajduje się zabytkowa Kopalnia Soli Wieliczka. Jeśli planujesz dłuższy pobyt polecamy też wyjazd do Zakopanego i Tatry, a osoby spragnione silniejszych wrażeń zawieziemy do Energylandii w Zatorze. Oferowane przez nas wycieczki oferują wyjątkowy transport prosto z hotelu, z gwarantowanym powrotem do miejsca rozpoczęcia wycieczki.

Wyjątkowy transport z lotniska do miasta dla wszystkich gości Krakowa. Zamów transfer i zostań odebrany z lotniska w celu zapewnienia transportu do miasta.

Dzięki naszym transferom lotniskowym masz gwarancje, że po wylądowaniu w Kraków Airport zostaniesz odebrany przez profesjonalnego kierowcę i będziesz mógł odbyć pozostałą część podróży w komfortowych warunkach jadąc w wygodnym samochodzie. Nasz kierowca zadba, aby przejazd z lotniska hotelu lub apartamentu przebiegł bez problemowo. Dzięki doskonałej znajomości miasta, kierowca ominie ewentualne korki i dowiezie Was do celu tak szybko jak to możliwe. Dodatkowo wybierając nasz transfer lotniskowy możesz liczyć na najlepszych kierowców, którzy swoją uprzejmością sprawią, że początek pobytu w Krakowie będzie wyjątkowym wydarzeniem. Zamawiając usługę w Transferis24.pl możesz wybierać spośród kilku klas pojazdów, a usługę możesz wzbogacić o dodatkowe usługi, które umilą podróż.

 

Dla wymagającej specjalnej oprawy usług, dedykujemy najlepsze samochody marki Mercedes (E-klasa, S-klasa i V-klasa) oraz BMW (seria 5 i 7). Luksusowa i ekskluzywna limuzyna z profesjonalnym szoferem.

 

Dla gości, którzy przybywają do Krakowa w interesach i celach biznesowych chcemy zaproponować oprócz transferu lotniskowego wykonanego pojazdem np. w klasie premium, również obsługę polegającą na oddaniu do dyspozycji luksusowego samochodu z doskonale przygotowanym prywatnym kierowcą. Wybierać mogą Państwo pomiędzy wygodnymi samochodami w klasie komfort (VW Passat, Opel Insignia), premium (Mercedes E-klasa, BMW 5) , VAN (dla maksymalnie 8-miu pasażerów), VAN Executive (np. Mercedes V-klasa, VW Caravelle). Dla najbardziej wymagających oferujemy obsługę wyjątkowymi pojazdami klasy VIP (np. Mercedes S-klasa czy BMW serii 7).
Wybierając usługi w Transferis24.pl możesz dowolnie modyfikować usługi, a także wykraczać z oczekiwaniami poza ustalone ramy oferty. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać postawionym oczekiwaniom.

 

 

 

 

 

 

 

Transfer lotniskowy

z Kraków Airport im. Jana Pawła II w Balicach (KRK) do Centrum Krakowa

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw