Jak to działa

Sprawdź cenę usługi

Transferis24.pl oferuje przewozy door to door osób do i z na lotniska, wyjazdy wycieczkowe, przejazdy pomiędzy adresami. 

Aby skorzystać z usługi, w pierwszej kolejności złóż całkowicie bez zobowiązań zapytanie. Można to zrobić telefonicznie lub przez formularz "WYCENA" dostępny w nagłówku strony.  Składając zapytanie o cenę podaj:

- swoje imię, numer telefonu i adres e-mail

-  skąd i kiedy chcesz jechać

- dokąd chcesz jechać

- ilu będzie pasażerów

- wybierz klasę pojazdu  

W odpowiedzi otrzymasz informację z ceną usługi. 

 

Złóż rezerwację

Jeśli posiadasz już wycenę, możesz teraz zamówić przejazd. Aby złożyć rezerwację należy skontaktować się z nami telefonicznie lub skorzystać z dedykowanego formularza "REZERWACJA", aby go otworzyć należy kliknąć w przycisk w nagłówku strony.

Należy wypełnić starannie wszystkie pola. Potwierdzić złożenie zamówienia i je wysłać. 

Jeśli rezerwujesz przejazd, który ma odbyć się za mniej niż 12 godzin, bezwzględnie natychmiast upewnij się (np. dzwoniąc do nas), że rezerwacja została przyjęta do realizacji. 

Po złożeniu rezerwacji w ciągu 30 - 180 minut otrzymasz potwierdzenie wraz z nadanym unikatowym numerem. Jeśli wybrałeś opcje płatności przelewem lub płatności elektronicznej w rezerwacji znajdziesz link lub dane do przelewu. Od tej pory aby dokonać modyfikacji rezerwacji należy posługiwać się numerem rezerwacji. 

Ciesz się przejazdem

Nadszedł czas przejazdu. Na co najmniej godzinę (w przypadku odbioru pasażerów z lotniska, kilka godzin wcześniej) otrzymasz wiadomość tekstową SMS zawierającą:

- dane kierowcy (imię i nr telefonu)

- dane pojazdu (kolor, markę i model, nr rejestracyjny)

O ustalonej porze kierowca skontaktuje się z Tobą wskazując dokładne miejsce, w którym na Ciebie czeka.

Jeśli kierowca odbiera Cię po przylocie na lotnisku, skontaktuje się z Tobą telefonicznie około 10 minut po wylądowaniu i poinformuje Cię, w którym miejscu czeka na Ciebie. 

Życzymy przyjemnej podróży

Kraków Katowice Pyrzowice KTW - przewozy do Pyrzowic jak dojechać na lotnisko Katowice transport do Ożarowic prywatny przewóz osób transfer lotniskowy z Krakowa Katowic Bielska Białej Zakopanego Szczyrku

W dzisiejszych czasach często jesteśmy zmuszeni dużo podróżować. Szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań. Dotyczy to również podróży Twoją głowę zaprząta problem dojazdu na lotnisko Katowice Pyrzowice KTW w Ożarowice? Twój samolot startuje z Pyrzowic, a Ty zastanawiasz się jak dojechać na to lotnisko? 

Teraz to już nie jest żaden problem. Możesz wybrać ofertę Transferis24.pl i dokonać rezerwacji na Twój prywatny transfer lotniskowy z Twojego domu, hotelu czy Twojej firmy. Przejazd bezpośrednio na lotnisko realizowany jest samochodem z kierowcą. 

 

Jak to działa?

W pierwszej kolejności ustal cenę przejazdu. Aby tego dokonać złóż zapytanie przez formularz WYCENA - dostępny na górze strony. Po wypełnieniu pól i wysłaniu formularza otrzymasz wycenę wraz z jej numerem. Następnie przejdź do REZERWACJA (przycisk dostępny również na górze strony). Pamiętaj, aby podać dokładnie wszystkie dane. Wtedy rezerwacja na przewóz zostanie przetworzona szybko, a Ty otrzymasz potwierdzenie przejazdu. Aby otrzymać wycenę i złożyć rezerwację możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. 

Kilka godzin przed transferem na lotnisko otrzymasz wiadomość tekstową SMS z danymi szofera, pojazdu. 

Kierowca przyjedzie o ustalonej porze pod wskazany adres i zawiezie Cię na lotnisko w Katowice Pyrzowice w Ożarowicach, prosto pod terminal odlotów. Przed rozpoczęciem przejazdu sprawdź czy zabrałeś wszystkie rzeczy, bagaże i dokumenty. Jeśli zabrałeś wszystko czego będziesz potrzebował możecie ruszać. 

Przejazdy na lotnisko odbywają się zawsze z uwzględnieniem aktualnych warunków drogowych i kierowca może wybrać inną drogę na lotnisko. Kierowca cały czas kontroluje sytuację aby nie doprowadzić do spóźnienia na Twój samolot. Może się wydarzyć, że z różnych przyczyn (blokada drogi, objazd) kierowca będzie zmuszony zmieniać trasę przejazdu na lotnisko. Taka sytuacja nie wpływa na zmianę ustalonej ceny. Cena transferu na lotnisko jest ustalana w chwili rezerwacji. Może ona ulec zmianie na skutek np. zmiany klasy pojazdu, liczby osób, adresu rozpoczęcia przejazdu, dodania dodatkowych adresów odbioru pasażerów, którzy będą z Tobą podróżować na lotnisko. 

Jeśli szukasz pewnego przewozu na lotnisko Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach wybierz Transferis24.pl. 

Oferujemy przejazdy na lotnisko Katowice Pyrzowice w Ożarowicach KTW z Krakowa, Zakopanego, Bochni, Tarnowa, Brzeska, Krynicy, Nowego Targu, Kielc, a także ze Śląska, (z Katowic, Zabrza, Gliwic, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Bielsko Biała). 

Zapraszamy do skorzystania z naszych przewozów na lotniska i z lotnisk.

 

Dzięki naszej usłudze Prywatny Transfer Lotniskowy oszczędzisz czas (nie musisz jechać taksówką na dworzec autobusowy), nie będziesz musiał przeładowywać bagaży pomiędzy różnymi środkami transportu. Nasz przejazd na lotnisko Katowice Pyrzowice z Krakowa trwa (zależnie od miejsca odbioru pasażerów) około 70 - 80 minut. Jeśli chciałbyś jechać na lotnisko Katowice Pyrzowice w Ożarowicach z Krakowa innymi środkami lokomocji, potrzebujesz łącznie około 200 minut. 

Skorzystaj z naszych wygodnych przewozów osób na lotniska. 

 

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy

Kraków - Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kielce 

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw

 

Transfery lotniskowe

Wycieczki objazdowe

Przewozy VIP

Concierge

Bilety lotnicze

 

Regulamin

Polityka prywatności

Współpraca