Jak dojechać do Zakopanego? Należy wybrać transfer lotniskowy do Zakopanego. Usługa dostępna z KRK i KTW.

Zastanawiasz się jak dojechać na lotnisko?
- przeczytaj!

 

 

Każdy kto wybiera się w podróż lotniczą zastanawia się w jaki sposób dotrzeć na lotnisko. Możliwości jest wiele. Zdecydowanie wielu z Was wybierze opcję transportu personalnego, czyli wybierze taxi. Warto jednak zastanowić się nad opcją transferu lotniskowego.

 

Transferis24.pl oferuje transfer na lotnisko - przewozy lepsze niż TAXI. Gwarantujemy transport do KRK i KTW

Co to jest ten transfer?
- jest to usługa, która polega na przewozie osób, z gwarancją dostępności pojazdu oraz stałą , z góry ustaloną ceną..

 

Czy jadąc na lotnisko Katowice Pyrzowice KTW mogę skorzystać z transferu lotniskowego?
- tak oczywiście, usługa transferu lotniskowego jest dostępna dla wszystkich osób, które udają się do Katowic czy na lotnisko Kraków Balice (KRK).

 

Chcesz dojechać bezpośrednio na lotnisko? Wybierz Airport Shuttle service od Transferis24.pl. Oferujemy najlepszy transfer lotniskowy w Porcie Lotniczym Katoiwce Pyrzowice.


Co daje mi zamówienie transferu lotniskowego w Transferis24.pl?
- złożenie rezerwacji w firmie, która oferuje profesjonalne przewozu na lotniska - transfery lotniskowe (np. Transferis24.pl) daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i gwarancje, że pasażerowie zostaną odebrani o właściwym czasie, a przewoźnik podstawi samochód jaki został wskazany w zamówieniu.

No dobra, a co się stanie jeśli planowany samochód ulegnie awarii? Wtedy spóźnię się na lotnisko!
- nic bardziej mylnego! Tu pojawia się wyższość transferu lotniskowego nad innymi przewozami (w tym taksówkami). Przewoźnik cały czas czuwa nad procesem przewozu. W razie jakiejkolwiek sytuacji, natychmiast podstawi inny zastępczy pojazd, którym dotrzesz na lotnisko.

 

Dajemy gwarantowany shuttle service. Transfer lotniskowy dla oczekujących usługi prostej jak TAXI i pewnej jak szwajcarski zegarek.


Planujemy wyjazd grupą 7 osób, czy transfer na lotnisko odbędzie się dwoma pojazdami?
- tutaj Transferis24.pl zaproponuje przede wszystkim pojazd w klasie VAN, który może zabrać maksymalnie 8-miu pasażerów oraz bagaże każdej z osób. Natomiast jeśli stwierdzisz, że z jakichś powodów wolisz, aby transfer odbył się dwoma pojazdami, zgłoś to w chwili rezerwacji. Transfery lotniskowe, która dopasowuje się do Twoich potrzeb, a nie Ty do usługi

Mam lot z Katowice Pyrzowice o 06:40, a z Krakowa do portu lotniczego jedzie się około półtorej godziny. Czy na pewno samochód przyjedzie mnie odebrać?
- spokojnie! w Transferis24.pl cały czas monitorujemy przebieg usługi, a przed jej rozpoczęciem przypominamy Ci o wyjeździe. Kilka godzin przed przejazdem na lotnisko wiesz jakim dokładnie pojedziesz samochodem, a także wiesz, który kierowca Cię zawiezie. W razie potrzeby możesz skontaktować się z nim bezpośrednio jeszcze przed przewozem. Kierowca, który dojeżdża po odbiór pasażera (pick up), kontaktuje się kilka minut przed dojazdem na miejsce.

 

Usługa transfer na lotnisko (luksusowa taksówka), z gwarantowanym odbiorem pasażerów. Transferis24.pl do Kraków Balice i Katowice Pyrzowice.

Chciałbym zamówić transfer powrotny po przylocie. Ile to kosztuje?
- transfer z lotniska kosztuje tyle samo co w kierunku z domu na lotnisko. Mało tego kierowca jest 10 minut po wylądowaniu samolotu.

 

No dobra, zamawiam transfer z lotniska, ale co jeśli spóźni się mój samolot?
- naprawdę nie martw się takimi rzeczami, wystarczająco stresującym jest fakt opóźnienia lotu, dlatego my dla Twojej wygody cały czas śledzimy przebieg lotu i aktualny czas przybycia. To pozwala nam zagwarantować, że nasz kierowcy będzie dostępny praktycznie już w chwili lądowania samolotu (nawet, jeśli ten ma kilka godzin opóźnienia). Jedyne co może się zmienić w między czasie to kierowca, natomiast Ty masz pewność, że będziesz mieć czym wydostać się z lotniska.  

 

Transferis24.pl oferuje komfortowe alternatywne TAXI na lotnisko.  Przewozy do Kraków Balice KRK i Katowice Pyrzowice KTW.


A co z płatnością za przejazd?
- tutaj masz wiele możliwości, a za przewóz możesz zapłacić kartą, gotówką, przelewem, płatnościami on-line

 

Jak widać na powyższym przykładzie proces zamawiania i korzystania z usługi transferu lotniskowego jest prosty i pewny. Daje wygodę, poczucie bezpieczeństwa. Transfer lotniskowy to usługa wyjątkowa dla wyjątkowych ludzi takich jak Ty. 
Jeśli nie chcesz mieć problemu z dotarciem na lotnisko w Krakowie lub Katowicach, wybierz Transferis24.pl.

 

Zapraszamy

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Transfer czy taxi - czyli jak
dojechać na lotnisko?

03 grudnia 2019

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw