Szukasz transportu na lotnisko? Zastanawiasz się jak dojechać do Pyrzowic? Myślisz o tym aby zawołać Taksówkę na lotnisko KTW?
Zapomnij o tym, teraz masz możliwość wyboru najlepszego transferu lotniskowego. Oferujemy idealne transfery do Pyrzowic oraz transfer krakow airport. 
Przejazd odbywa się z dowolnego miejsca, adresu, hotelu w Krakowie czy Katowicach. Kierowca odbierze Cię i zawiezie jak TAXI prost na lotnisko. Taki transport się opłaca bo jest tani i pewny. Gwarantuje przejazd do port lotniczy KRK i KTW. Lepiej niż airport TAXI. Dlatego ta usługa nazywana SHUTTLE service jest dostępna teraz na każdym lotnisku w Katowicach (KTW) i Krakowie (KRK). 

Przylatujesz do Krakowa? Masz oferty od tripadvisor.com? booking.com? nie ryzykuj, nie płać prowizji UBER.COM ani gettransfer.com lub blackline.com - teraz masz super transfer lotniskowy od Transferis24.pl Kierowca zabezpieczy transport z lotniska i zapewni transport prosto do hotelu. 
Specjalizujemy się w transfery lotniskowe:

Katowice Pyrzowice, KTW Katowice, Transport z KTW, TAXI Airport Katowice, odbiór osób z Krakow Airport, shuttle transport cracow city. Sprawdź nas teraz! I zamów sobie usługę przejazdu TAXI. Zamiast taksówki otrzymasz wspaniały transfer lotniskowy. 

Jak dojechać KRK

Jak to działa?

Sprawdź cenę usługi

Transferis24.pl oferuje przewozy door to door osób do i z na lotniska, wyjazdy wycieczkowe, przejazdy pomiędzy adresami. 

Aby skorzystać z usługi, w pierwszej kolejności złóż całkowicie bez zobowiązań zapytanie. Można to zrobić telefonicznie lub przez formularz "WYCENA" dostępny w nagłówku strony.  Składając zapytanie o cenę podaj:

- swoje imię, numer telefonu i adres e-mail

-  skąd i kiedy chcesz jechać

- dokąd chcesz jechać

- ilu będzie pasażerów

- wybierz klasę pojazdu  

W odpowiedzi otrzymasz informację z ceną usługi. 

 

Złóż rezerwację

Jeśli posiadasz już wycenę, możesz teraz zamówić przejazd. Aby złożyć rezerwację należy skontaktować się z nami telefonicznie lub skorzystać z dedykowanego formularza "REZERWACJA", aby go otworzyć należy kliknąć w przycisk w nagłówku strony.

Należy wypełnić starannie wszystkie pola. Potwierdzić złożenie zamówienia i je wysłać. 

Jeśli rezerwujesz przejazd, który ma odbyć się za mniej niż 12 godzin, bezwzględnie natychmiast upewnij się (np. dzwoniąc do nas), że rezerwacja została przyjęta do realizacji. 

Po złożeniu rezerwacji w ciągu 30 - 180 minut otrzymasz potwierdzenie wraz z nadanym unikatowym numerem. Jeśli wybrałeś opcje płatności przelewem lub płatności elektronicznej w rezerwacji znajdziesz link lub dane do przelewu. Od tej pory aby dokonać modyfikacji rezerwacji należy posługiwać się numerem rezerwacji. 

Ciesz się przejazdem

Nadszedł czas przejazdu. Na co najmniej godzinę (w przypadku odbioru pasażerów z lotniska, kilka godzin wcześniej) otrzymasz wiadomość tekstową SMS zawierającą:

- dane kierowcy (imię i nr telefonu)

- dane pojazdu (kolor, markę i model, nr rejestracyjny)

O ustalonej porze kierowca skontaktuje się z Tobą wskazując dokładne miejsce, w którym na Ciebie czeka.

Jeśli kierowca odbiera Cię po przylocie na lotnisku, skontaktuje się z Tobą telefonicznie około 10 minut po wylądowaniu i poinformuje Cię, w którym miejscu czeka na Ciebie. 

Życzymy przyjemnej podróży

Transfery lotniskowe i przewozy osób

 

Transfer osób na lotnisko lub z lotniska to usługa polegająca na transporcie osób z ich domu lub biura (lub innego dowolnego ustalonego adresu do portu lotniczego lub z portu lotniczego do domu, biura lub innego dowolnego ustalonego adresu.

Usługa ta jest skierowana do osób, które na przykład udają się na wakacje i nie chcą sobie zaprzątać głowy kwestią dojazdu i powrotu z lotniska do domu. Proszę pamiętać, że ceny parkingu przy lotniskach bywają astronomiczne, a często z opłatą wiąże się już sam wjazd w celu wypakowania bagaży. Korzystając z usług transferu nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Wykonujemy również transfery pomiędzy lotniskami (na przykład w sytuacji kiedy linia lotnicza nagle zmieni lotnisko docelowe). 

Oferujemy również przewóz osób "DOOR-TO-DOOR".

Tylko od Ciebie zależy kiedy, gdzie i jakim samochodem zostanie wykonana usługa.

Oferujemy przewozu samochodami osobowymi (maksymalnie 4 pasażerów + kierowca) oraz samochodami typu VAN (maksymalnie 8 pasażerów + kierowca).

 

Specjalnie dla Państwa - ze względu na różne czynniki niezależne od Was, wprowadziliśmy usługę HERE&NOW! - bez konieczności zamawiania samochodu z 3 dniowym wyprzedzeniem.

 

Oferujemy transfery na lotniska i z lotnisk:

 

- Kraków Airport (KRK) w Balicach

- Katowice Airport (KTW) w Pyrzowicach

- Warszawa Okęcie Airport (WAW)

- Modlin Airport (WMI) w Modlinie

- Rzeszów Airport (RZE) w Jasionce

- Praga (PRG)

- inne - wg. ustaleń z klientem.

 

Realizujemy odbiory klientów ze wskazanych przez nich adresów na terenach powiatów:

woj. małopolskie: krakowskiego, wielickiego, bocheńskiego, myślenickiego, suskiego, nowotarskiego, zakopiańskiego, tarnowskiego, chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego,

 

woj. śląskie: jaworznickiego, pszczyńskiego, bielskiego, częstochowskiego, zawierciańskiego, a także wszystkich miast wchodzących w skład całej aglomeracji śląskiej i okolic

 

a także z terenu Słowacji, krain preszowskiej, koszyckiej i żylińskiej.

 

+48 694 072 390   24/h

 

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw