Transfery lotniskowe blog nowość wiadomości aktualności

Zaplanuj z Transferis24.pl  swój przejazd na lotnisko lub z lotniska i zapomnij o problemach.

 

 

Podróże lotnicze potrafią być bardzo stresujące, a to z powodu opóźniającego się odlotu, a to z powodu problemów z dojazdem na lotnisko.
Zamawiając transfer lotniskowy door to door w Transferis24.pl zapewniasz sobie święty spokój i zyskujesz pewność, że zdążysz na lotnisko lub to, że nawet po znacznie opóźnionym locie samochód będzie na Ciebie czekał przed terminalem.
Korzystanie z podróży lotniczych staje się co raz bardziej oczywiste. Czy to wyjazd na wakacje czy lot w sprawach służbowych - Transferis24.pl to najbardziej idealny środek transportu na lotnisko w Krakowie czy Katowicach.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze, elastyczności sprawiamy, że tygodniowo setki ludzi trafiają do portów lotniczych Kraków Airport, Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach zawsze na czas.
Przejazd doort to door, - odbierając pasażerów z terminalu i dowożąc prosto pod ich dom, bez obcych współpasażerów, bez konieczności przesiadek i kombinowania kilku rodzajów transportów. Co ważne - nasi kierowcy i samochody są zawsze gotowi wtedy kiedy Ty potrzebujesz transport.
Nasze transfery lotniskowe zostały docenione wielokrotnie w mieście Kraków i Katowice oraz wielu innych. Cieszymy się ze zdobytego zaufania i Państwa zadowolenia. Nie ryzykuj przejazdów z innymi TAXI, tylko zamów swój przewóz w Transferis24.pl .
Dzięki dużemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu nie ma dla nas znaczenie, że Wasz lot się opóźnia, po prostu, Wasz samolot ląduje, a nasz kierowca czeka i zawozi Was bez problemów z lotniska prosto do domu.
Zamawiacie transport na lotnisko z domu? Nie obawiajcie się, że nie zdążycie. Jeśli będziecie składać zamówienie na transfer na lotnisko, my dopilnujemy, aby godzina wyjazdu pozwalała na dojazd na Wasz lot, bez żadnych kłopotów.
Nasz transfer jest lepszy niż aplikacja taksówkowa, sharing samochodowy i inne przewozy na lotnisko. Co powoduje że transferis24.pl jest taki wyjątkowy? Po prostu docenimy wagę Waszych spraw i wiemy jak one są ważne - czy to wyjazd wakacyjny, czy to lot w interesach...
Zapewniamy przewóz na lotnisko wszystkich osób i w dowolnych sprawach (czy to na czarter wakacyjny, czy to na lot biznesowy, a może inny turystyczny). Wejdź na stronę rezerwacji  już teraz i zapewnij sobie przejazd na lotnisko Kraków Balice im. Jana Pawła II lub Katowice Pyrzowice. Dziękujemy, że jesteście z nami.

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Planowanie przejazdu na lotnisko lub z lotniska

27 kwietnia 2019

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw