Transfery lotniskowe blog nowość wiadomości aktualności

Kiedyś pochód, a dziś podróże.

 

Każdemu dzień 1-go maja kojarzy się inaczej. U jednego budzi wspomnienia związane z pochodem pierwszomajowym, u innych nierozłącznie kojarzy się z odpustem i świętem Józefa robotnika, a u jeszcze innych z majówką i związanymi z tym podróżami.

Jeśli już jesteśmy przy podróżach należy zauważyć, że sporo z nas wybiera zagraniczne wycieczki, które wiążą się z odbyciem podróży lotniczej.
Ilu z Was doznało emocji związanych z wylotem? Czy zapakowałam wszystkie rzeczy? Czy załatwiłem wszystkie sprawy? Gdzie są paszporty? Nie wszystkie rzeczy zmieściły się do walizek? Mamy za dużo bagaży! I jeszcze wiele wiele innych rzeczy, które budzą konflikty w wielu rodzinach w chwili ostatnich przygotowań do wylotu. W tej chwili z pomocą przychodzi Transferis24.pl, który zorganizuje za Ciebie przewóz na lotnisko, a także zapewni transport z lotniska. Nie musisz martwić się tak trywialnymi rzeczami jak dojazd do portu lotniczego. Nasi pracownicy zadbają o to, abyś nie zapomniał przygotować się na czas, a kierowcy przyjedzie o właściwej porze, a Ty wraz z rodziną rozpoczniesz majowy wypoczynek już na tym etapie podróży. Przejazd na lotnisko to będzie początek wspaniałej przygody, a Ty zrelaksowany będziesz mógł rozpocząć Wasze wyczekiwane wakacje. To wszystko w atrakcyjnych cenach.
Przykładowo transfer lotniskowy (transport do portu lotniczego) z miasta Kraków do Lotnisko Katowice Pyrzowice KTW to wydatek rzędu już od 250 zł.
A może wycieczka? Jeśli nie masz, aż tyle czasu aby jechać za granicę możesz wybrać się na wycieczkę za miasto. Nasza oferta to wyjazdy do Oświęcimia (Auschwitz-Birkenau), Wieliczki (Kopalnia Soli Wieliczka), w Tatry i do Zakopanego oraz inne. 

Pamiętaj, nie ważne gdzie, ważne żeby do celu - i to właśnie zapewni Ci Transferis24.pl - prawdopodobnie najlepsze transfery lotniskowe Kraków Katowice Zakopane Wrocław Opole Częstochowa Bielsko Biała i inne.
Bezpośredni przewóz osób na lotniska i nie tylko!

 

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Od pochodu do Unii Europejskiej.

01 maja 2019

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kielce 

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw

 

Transfery lotniskowe

Wycieczki objazdowe

Przewozy VIP

Concierge

Bilety lotnicze

 

Regulamin

Polityka prywatności

Współpraca