Transport dla INTRO FESTIVAL 2019

Kompleksowa obsługa koncertów

 

Oprócz wykonywania transferów lotniskowych, miesiąc czerwiec minął nam na obsłudze kilku wydarzeń, które miały miejsce w Krakowie, Katowicach oraz Gdańsku.
Ponownie stanęliśmy na wysokości zadania wożąc znane gwiazdy muzyki reggaeton (Daddy Yankee i Maluma), a także niektórych uczestników Night of The Legends. 

 

Transferis24.pl - przewóz VIPów, obsługiwał konert Daddy Yankee w Krakowie oraz Maluma w Gdańsku. Luksusowe samochody VIP, przewoziły gwiazdy z lotniska do hoteli, na areny oraz były w pełnej dyspozycji dla gwiazd i managmentu. Przewozy biznesowe, dodatkowe przewozy autokarowe i organizacja ochrony. Prywatni kierowcy na najwyższym poziomie. Czarne Mercedes V klasa, przejazdy i dyspozycje Kraków, Katowice, Gdańsk.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autograf-rekomendacja Daddy Yankee

 

Na obsługę wybranych imprez składała się kompleksowa

obsługa VIP. Nie możemy zdradzać szczegółów, ale nie jest tajemnicą, że nasza opieka zaczynała się z chwilą przylotu, a kończyła po przywozie pod schody samolotu.

Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby obsługa tego typu imprez była ponownie na najwyższym poziomie.

 

Transferis24 organizuje przewóz VIP. Kompleksowe podjeście do usługi pozwala stworzyć najlepszą ofertę na transport VIP i przewozy osobistości i biznesmenów. Business Transfer, transport VIP - luksusowe samochody z kierowcą, ochrona. Obsługa koncertów, eventów i targów. Zapraszamy do współpracy.  Kraków,

 

Każda obsługa VIP przez Transferis24.pl wiąże się z wytężoną pracą na długo przed przybyciem gości. Nasz zespół planuje każdy ze szczegółów pobytu, planując każdy przejazd oraz obsługę przywitania i pożegnania, a także formalności z tym związane.
Nasze czynności obsługi VIP, daleko wykraczają poza sam przewóz osób, na co pozwala nam doświadczenie i świetna znajomość branży, po której poruszamy się swobodnie i bez żadnych problemów.
Niezależnie czy obsługujemy standardowy transfer lotniskowy, business transfer czy imprezę o randze VIP, dajemy z siebie 110% sił, by usługa była wykonana na najwyższym poziomie, dająca maksimum zadowolenia.

Nasze przewozy i obsługę transportu premium i VIP realizujemy w Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Ostrava, a także w innych miastach.
Transfery lotniskowe dostępne są na lotniskach Kraków Airport KRK, MPL Katowice KTW, Warszawa Okęcie WAW, Wrocław WRO,.

Zapraszamy!

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Obsługa kolejnych VIPów za nami.

09 lipca 2019

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw