Transfery lotniskowe blog nowość wiadomości aktualności

W związku z licznymi audycjami telewizyjnymi i informacjami dostępnymi w portalach internetowych, które próbują wzbudzić panikę wśród osób, chcielibyśmy uspokoić wszelkich naszych klientów.

 

W pierwszej kolejności zwracamy uwagę na fakt, że ogólna liczba osób zarażonych w skali świata jest niewielką częścią liczby stanowiącej odsetek ludzi, którzy stają się ofiarami zwykłej grypy.
W drugiej kolejności powołując się na opinie specjalistów i lekarzy, zauważamy, że do zakażenia nowym wirusem może dość przy wyjątkowo długich i bliskich kontaktach (np. 15 minutowa rozmowa twarzą w twarz w odległości mniejszej niż 1 metr od osoby chorej).
Nie mniej jednak zasadnym (tak jak w przypadku każdej infekcji, wirusów itp.) jest zachowanie należytej ostrożności.
Po trzecie pragniemy zauważyć, że wśród informacji i nowym wirusie brakuje rzetelnych informacji na temat skutków związanych z zarażeniem i zachorowaniem na COVID-19. Co prawda media podają liczby osób, które umarły na skutek zarażenia, jednak te liczby nadal stanowią cząstkę ofiar śmiertelnych powikłań grypy oraz dotyczą osób (podobnie jak w przypadku grypy) które mają liczne inne schorzenia i najczęściej dodatkowo są w bardzo zaawansowanym wieku. Z powyższego wynika jednoznacznie, że zjawisko serwowane przez media to nic innego jak wzniecanie zbiorowej paniki wśród ludzi. Jednocześnie na poparcie naszej tezy prosimy o zwrócenie uwagi na liczbę osób zakażonych (do tej pory) 110 000 osób, wyleczonych (do tej pory) 70 000 oraz osób, które z powodu powikłań zmarły (do tej pory) 3000. Wynika z tego, że nowe zjawisko nazywane koronawirusem nie jest bardziej niebezpieczne niż znana nam grypa.
Nie oznacza to, że należy bagatelizować nowego wirusa, natomiast uważamy, że sprawa powinna zostać wyważona i oceniona przez każdego wg zasad zdrowego rozsądku.

Czy koronowirus wpłynie na podróże lotnicze, pracę lotnisk i firm, które zabezpieczają podróże lotnicze (hotele przy lotniskach, przewoźnicy, sklepy i kawiarnie lotniskowe, parkingi przy lotniskach itd.)?
Niewątpliwe zasiana w mediach panika spowoduje wiele zmian, które dotknąć mogą wszystkich, którzy przemieszczają się po świecie.
Zapewne zmiany będą odczuwalne przez linie lotnicze, pracowników lotnisk oraz wszystkie podmioty i ich pracowników, które wykonują usługi jeśli nie bezpośrednio dla w/w to pośrednio np. dla osób korzystających z połączeń lotniczych (np. firm oferujących transfery lotniskowe). Odczuwalne zmiany zapewne w większej mierze będą wynikać z nowych wprowadzonych procedur związanych z bezpieczeństwem podróżnych.

W transferis24.pl nie poddajemy się medialnej modzie na panikę w zakresie nowej przypadłości. Jednak będąc zapobiegawczym (wg zasady lepiej zapobiegać niż leczyć) zostały przez nas wprowadzone pewne środki ostrożności, które mają na celu zabezpieczenie naszych kierowców, a przede wszystkim klientów przed ew. zagrożeniem płynącym ze strony koronowirusa. Do podjętych środków bezpieczeństwa należą:
- obserwacja stanu zdrowia kierowców (wszelka infekcja jest poddawana natychmiastowej kontroli lekarskiej)
- dezynfekcja i wietrzenie pojazdów praktycznie po każdym przewozie
- ozonowanie wnętrza
- inne

Nie zależnie od zaistniałej sytuacji dbamy o to by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, a przewozy odbywały się bez żadnych zakłóceń.
 

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Koronawirus - uspokajamy 

08 marca 2020

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw