Oferujemy również wycieczki w Tatry i do Zakopanego. Nasz kierowca zawiezie Cię w najciekawsze miejsce. Możesz zwiedzić Zakopane, Krzeptówki, Dolinę Kościeliską czy Chochołów, a także Kasprowy Wierch.
Jeśli chcesz transport może być do Hotelu w Zakopanem.
Transport do hotelu NOSAL

Przewozy do hotelu KASPROWY MERCURE
Transfer lotniskowy do hotelu GIEWONT
Przewóz do hotelu Belvedere
Niezawodne i komfortowe transfery do hoteli w Zakopanem od Transferis24.p

 

Specjalizujemy się w przewozie osób do Zakopanego. Robimy odbiór pasażerów z lotniska i zawozimy ich do dowolnego hotelu w Zakopanem.
Zamów transfer lotniskowy z Krakow Airport im. Jana Pawła II w Balicach.
Lotnisko obsługuje 9 000 000 ludzi. Port lotniczy oferuje możliwość SHUTTLE do miasta Kraków. Możesz zamówić też bezpośredni transfer pod dowolny adres w górach, które nazywane są Tatry.

Polecamy wygodne i szybkie rezerwacje transportu. Zamówić transfer z lotniska możesz też telefonicznie.
Pick up z lotniska odbywa się 10 minut po wylądowaniu samolotu  na KRK. W nomenklaturze IATA lotnisko ma skrót KRK. Po odebraniu bagażu pasażer idzie do TAXI AIRPORT i go mija aby wsiąść do naszego prywatnego samochodu, który realizuje Transfer Lotniskowy do Zakopanego.
Na transport w góry przygotuj około 2 godzin.

Transfer lotniskowy do Zakopanego  z lotniska Kraków Balice im. Jana Pawła II w Balicach KRK lub przewóz z Podhala na Krakow Airport.
Planując wakacje, weekend czy ferie w Tatrach warto pomyśleć o transporcie w góry. Oferujemy bezpośredni transfer lotniskowy w relacji Kraków Lotnisko Balice KRK do Zakopanego oraz na całe Podhale i do Szczawnicy oraz Krynicy.  Jeśli wylądujesz w Balicach nie musisz zastanawiać się jak dojechać do Zakopanego. Wystarczy zrobić booking na usługę przewozu do Krynicy, Nowego Sącza, Piwnicznej, Zakopanego czy Białki Tatrzańskiej. Obsługujemy transport dla hotelu Mercure, Belweder, Nosal i Giewont w Zakopanem, zawozimy ludzi z portu lotniczego Balice do Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej. Tak naprawdę to transport jest door to door i możesz jechać gdzie chcesz i jak chcesz. Ważne, że nasz transport jest wygodny, komfortowy i pewny. Kierowca odbierze gości z hali przylotów. Pasażerowie wsiądą do wygodnego samochodu i komfortowo będą transportowani do hotelu w Zakopanem. 

Czas przejazdu z Kraków do Zakopane: 70 - 120 minut (czas przejazdu może być wydłużony z powodu korków i utrudnień).
Przywitanie w terminalu zapewnia łatwe odnalezienie kierowcy. Prywatny kierowca z imienną tabliczką przywita Was na lotnisku. Następnie rozpocznie się przewóz z Kraków Balice do Zakopanego. Możesz wybrać pojazd komfort (osobowy, wygodny samochód z prywatnym kierowcą), VAN (duży wygodny pojazd dla 8 pasażerów), możesz też wybrać pojazd premium lub VIP. Czy taxi dojedziesz do Zakopanego? Tak, oczywiście, ale nie masz pewności, że taksówka będzie dostępna oraz nie masz pewności jakiej marki i jakiej wielkości będzie dostępne TAXI do Zakopanego. Zamawiając usługę w Transferis24.pl masz gwarancję wyboru samochodu z kierowcą. Transport jest prywatny i ekskluzywny. Realizacja zamówienia na transport z Krakowa do Zakopanego możesz zrobić w formularzu
REZERWACJA.

Znajdziesz nas i nasze oferty na TRIPADVISOR.
 

Przewozy, transfery lotniskowe i transport do Zakopanego. Samochody od komfort przez klasę VAN po luksusowe limuzyny. Prosto z KRK do Zakopanego.
Transfer z Kraków Balice Airport KRK im. Jana Pawła II do Katowice prywatny transfer prosto z lotniska do domu hotelu lub inne dowolne miejsce. Kraków - Katowice, przewóz osób. Taxi, prywatny transport, concierge, odbiór gości. Transferis24

Wybierasz się na wakacje w Tatry? Planujesz wypoczynek w Zakopanem?

Wybierz transfer lotniskowy od Transferis24.pl

 

Przylatujesz do Polski na swój upragniony odpoczynek w urokliwej górskiej miejscowości? Zadbaj o transport do Zakopanego.

Aby móc cieszyć się górami, pięknymi widokami, niepowtarzalną górską atmosferą, po wylądowaniu należy pokonać około 110 km z lotniska Kraków Balice lub około 210 km z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice zlokalizowanego w okolicach śląskich Pyrzowic.

 

Wybierz pewny transfer z lotniska Balice (KRK) lub Pyrzowice (KTW) prosto do Zakopanego. Jedź pojazdem z prywatnym kierowcą, który zadba o przejazd do miasta Zakopane. Nasze pojazdy odbiorą pasażerów z lotnisk Kraków i Pyrzowice. Bezpośredni dowóz w Tatry. Dowolny adres door to door.

 

Z pomocą przychodzi Transferis, dzięki któremu bez problemów dotrzecie do wybranego hotelu w mieście Zakopane lub jego tatrzańskich okolicach. Dzięki nam nie musisz zastanawiać się jak dojechać do Zakopanego. Wystarczy odwiedzić naszą stronę, wejść w zakładkę REZERWACJA, wprowadzić odpowiednie dane takie jak nazwę lotniska, z którego chcecie jechać (można podać dowolny inny adres hotelu czy  nazwę dworca kolejowego), wskazać liczbę osób, a także wybrać klasę pojazdu, jakim chcecie dojechać do stolicy Tatr. W odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie rezerwacji na usługę przewozu do Zakopanego lub jego okolic. Kierowca będzie czekać na lotnisku (lub innym wybranym miejscu) 10 minut po wylądowaniu samolotu. Musicie pamiętać, że proces transportu w polskie Tatry bywa skomplikowany i stresujący, wymaga znajomości trasy i skrótów oraz możliwości co pozwoli na szybki dojazd na Podhale. W innym przypadku możecie utknąć w wielogodzinnych korkach spowodowanych przez licznych turystów pragnących odwiedzić Zakopane oraz inne miejscowości na Podhalu (np. Nowy Targ, Murzasichle, Czarny i Biały Dunajec, Chochołów i inne). Bogata oferta turystyczna powoduje, że wielu mieszkańców Warszawy, Krakowa, Śląska, a także innych część Polski wybiera Zakopane na miejsce spędzenia wakacji, urlopu, ferii czy weekendu. Niestety, ale kumulacja chętnych na dojazd do Zakopanego powoduje, że już od Krakowa na pokonanie 100 km potrzeba kilku godzin. Aby uniknąć błądzenia po lokalnych dróżkach, nerwów i stresu związanego z dojazdem zaufaj profesjonalnej firmie przewozowej i jej kierowcom, którzy dojadą z Tobą w góry i sprawią, że przejazd odbędzie się w miłej atmosferze, a być może uda się zobaczyć o wiele więcej niż tym osobom, które stoją w korkach. Pamiętajcie, że w przypadku korka z Krakowa do Zakopanego lub z Zakopanego do Krakowa, nasi kierowcy mogą wybrać alternatywne drogi, natomiast taki stan rzeczy nie wpływa na zwiększenie ceny usługi (jak to bywa np. w popularnych taxi, kiedy taksówkarz zmienia trasę licznik dolicza kolejne kwoty do pokonanych odcinków oraz nalicza opłaty za czas postoju). W czasie dokonania zamówienia na przejazd z Katowic lub z Krakowa do Zakopanego otrzymujesz kwotę, która nie ulega zmianie w czasie podróży (to samo dotyczy przejazdu ze stolicy Tatr do Krakowa i Katowic).
Wybierając się na odpoczynek czy wycieczkę na Podhale, możecie wybrać pojazdy w dowolnej dostępnej klasie pojazdów (np. komfort sprawdzi się dla 1 - 3 osób, klasa VAN dla 4 - 8 osób, możecie wybrać również pojazdy premium i executive).
Aby dojechać z Pyrzowic lub Balic do Zakopanego wystarczy wejść i zamówić usługę przez naszą stronę internetową -
formularz rezerwacja.

Nie jesteś pewny ceny dla usługi transfer lotniskowy? Zapytaj ile będzie kosztował przejazd z lotniska Balice lub Pyrzowice do Zakopanego. Formularz wyceny znajdziesz na www.transferis24.pl/cennik lub możesz zadzwonić na +48 694 072 390.

 

Otrzymałeś już wycenę transferu lotniskowego do miasta Zakopane?
Możesz teraz wejść na zakładkę
REZERWACJA i dokonać zamówienia przejazdu prosto z lotniska Pyrzowice lub Balice.

Przebywając już na swoich wakacjach na Podhalu możesz również skorzystać z szerokiej oferty wycieczek do:
- Auschwitz Birkenau
- Spływ Przełomem Dunajca

- Baseny termalne na Podhalu PL/SK

- Kraków i Kopalnia Soli Wieliczka

- Energylandia

- oraz wielu wielu innych

Zamów już teraz transfer do Zakopanego i nie martw się o transport przed samym przylotem i w czasie trwania urlopu.

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

BOOKING

PRICES

Pickups and transfers on Krakow Balice KRK and Katowice Pyrzowice KTW. Indyvidual taxis for best transport in Silesia and Lesser Poland.

Airport transfers and excrusions
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Transfer lotniskowy

z Kraków Airport im. Jana Pawła II w Balicach (KRK) do Zakopane

 

TRANSFERIS24.pl

Accepted:

 

             - cash

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - on-line payments                      

              

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw