Port lotniczy Katowice Pyrzowice

 

Katowice Meeting Points

 

Port lotniczy Katowice Pyrzowice 2

 

unsplash-image

 

IMG_9109.JPG

 

Transfer lotniskowy, przewozy, transport, połączenia do Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW

Prywatne transfery lotniskowe z Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Pewne przejazdy z i na lotnisko w Katowicach Pyrzowicach. Transport osób z adresu i na adres - cała Polska. Świadczymy usługi polegające na transporcie osób "DOOR TO DOOR", oferta skierowana jest również do firm, hoteli, biur podróży. 

Teraz nie musisz zastanawiać się nad tym jak dojechać na lotnisko Katowice lub jak wydostać się z Port Lotniczy Katowice KTW np. do Katowic lub do Krakowa.

Rozwiązaniem jest Transferis24.pl. Prywatny transfer z możliwością personalizacji (klasa pojazdu, opcje concierge, przywitanie na lotnisku, odbiór gości itp.).

Nie czekaj i zarezerwuj już teraz samochód z kierowcą w Transferis24.pl i jedź z Pyrzowic do Katowic, Krakowa, Zakopanego, Bielska Białej lub gdzie tylko zechcesz.

Jak to działa

Sprawdź cenę usługi

Transferis24.pl oferuje przewozy door to door osób do i z na lotniska, wyjazdy wycieczkowe, przejazdy pomiędzy adresami. 

Aby skorzystać z usługi, w pierwszej kolejności złóż całkowicie bez zobowiązań zapytanie. Można to zrobić telefonicznie lub przez formularz "WYCENA" dostępny w nagłówku strony.  Składając zapytanie o cenę podaj:

- swoje imię, numer telefonu i adres e-mail

-  skąd i kiedy chcesz jechać

- dokąd chcesz jechać

- ilu będzie pasażerów

- wybierz klasę pojazdu  

W odpowiedzi otrzymasz informację z ceną usługi. 

 

Złóż rezerwację

Jeśli posiadasz już wycenę, możesz teraz zamówić przejazd. Aby złożyć rezerwację należy skontaktować się z nami telefonicznie lub skorzystać z dedykowanego formularza "REZERWACJA", aby go otworzyć należy kliknąć w przycisk w nagłówku strony.

Należy wypełnić starannie wszystkie pola. Potwierdzić złożenie zamówienia i je wysłać. 

Jeśli rezerwujesz przejazd, który ma odbyć się za mniej niż 12 godzin, bezwzględnie natychmiast upewnij się (np. dzwoniąc do nas), że rezerwacja została przyjęta do realizacji. 

Po złożeniu rezerwacji w ciągu 30 - 180 minut otrzymasz potwierdzenie wraz z nadanym unikatowym numerem. Jeśli wybrałeś opcje płatności przelewem lub płatności elektronicznej w rezerwacji znajdziesz link lub dane do przelewu. Od tej pory aby dokonać modyfikacji rezerwacji należy posługiwać się numerem rezerwacji. 

Ciesz się przejazdem

Nadszedł czas przejazdu. Na co najmniej godzinę (w przypadku odbioru pasażerów z lotniska, kilka godzin wcześniej) otrzymasz wiadomość tekstową SMS zawierającą:

- dane kierowcy (imię i nr telefonu)

- dane pojazdu (kolor, markę i model, nr rejestracyjny)

O ustalonej porze kierowca skontaktuje się z Tobą wskazując dokładne miejsce, w którym na Ciebie czeka.

Jeśli kierowca odbiera Cię po przylocie na lotnisku, skontaktuje się z Tobą telefonicznie około 10 minut po wylądowaniu i poinformuje Cię, w którym miejscu czeka na Ciebie. 

Życzymy przyjemnej podróży

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

BOOKING

PRICES

Pickups and transfers on Krakow Balice KRK and Katowice Pyrzowice KTW. Indyvidual taxis for best transport in Silesia and Lesser Poland.

Airport transfers and excrusions
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Prywatny transfer z lotniska Katowice Pyrzowice KTW. Transport osób na lotnisko Port Lotniczy MPL Katowice Pyrzowice. Przewozy indywidualne i prywatne do / z Pyrzowic. Przewozy z Krakowa do Pyrzowic. Przejazdy na lotnisko Pyrzowice. Airport transfer to Zakopane. Wyjazdy z Zakopanego do Pyrzowic. Jak dojechać na lotnisko Katowice Pyrzowice w Ożarowicach? Wybierz Transferis24.pl i nie martw się przejazdem na lotnisko. Jedź z nami - Transferis24.pl to transport, przewozy, transfery osób na lotnisko Katowice w Pyrzowicach. Pewne samochody z kierowcami, osobowe i VAN. Jak taxi na lotnisko. Lepsze niż BUS. Pewny, szybki, tani przewóz na lotnisko Katowice Pyrzowice Airport. Przewozy prywatne - bez obcych osób. Bezpośrednie przejazdy na lotnisko w Katowicach. Z Krakowa, Katowic, Bielska BIałej, Rybnika, Zakopanego, Żor, Jastrzębia Śląskiego. Transferis24.pl

Przycisk

TRANSFERIS24.pl

Accepted:

 

             - cash

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - on-line payments                      

              

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw