Wybierając się w podróż lotniczą, odcinek powietrzny pokonasz w komfortowych warunkach na pokładzie samolotu. Jednak, po wylądowaniu Twojego samolotu na lotnisku Kraków Airport im. Jana Pawła II w pod krakowskiej miejscowości Balice, musisz dostać się jeszcze do Katowic lub innego miejsca na Śląsku.

Transferis24.pl przygotował dla Was specjalną ofertę pod tytułem "PRYWATNE TRANSFERY LOTNISKOWE" z lotniska Kraków Balice. 

Czym jest prywatny transfer?

Jest to usługa skierowana do osób, które podróżują samolotem. Nie ważne czy latasz dużo, prywatnie, służbowo, dla przyjemności, ważne, że na lotnisku musisz znaleźć się o czasie lub chcesz błyskawicznie z lotniska przetransportować się do domu, hotelu czy do firmy na spotkanie.

Jak wygląda usługa transfer lotniskowy i czym różni się od taxi na lotnisku?

Otóż prywatny transfer to nic innego niż luksusowa usługa dostępna dla każdego. Polega ona na tym, że nasz kierowca przewozi osoby pomiędzy ustalonymi miejscami. Na przykład z Kraków Airport KRK do centrum miasta Katowice. Przewóz osób w tej formie, jest z góry zaplanowany, pasażer zna koszty oraz wie jakim pojazdem odbędzie się przewóz. Już przy zamawianiu przejazdu wiadomo ile potrwa podróż na lotnisko lub z lotniska. Jaką klasą pojazdu odbędzie się przewóz. Omówmy dwie opcje: transfer 3 osób z Port Lotniczy Kraków do miasta Katowice na ul. Sokolską oraz transfer 2 osób podróżujących służbowo z hotelu w centrum miasta Tychy na lotnisko Kraków Balice.

 

I-sza opcja:

3 osobowa rodzina planuje przelot do Krakowa, po zakupie biletów lotniczych wchodzi na stronę www.transferis24.pl i składa zamówienie na transfer lotniskowy na trasie Kraków Lotnisko KRK - Katowice ul. Sokolska - dokładnie pod drzwi swojego domu. Przed przejazdem (kilka - kilkanaście godzin) osoba składająca zamówienie otrzymuje wiadomość SMS z informacją o kierowcy i pojeździe, który będzie czekać na pasażerów na lotnisku. Po wylądowaniu samolotu, pasażerowie dokonują odprawy i odbierają bagaż, w między czasie, kierowca kontaktuje się z pasażerami informując ich o tym, że jest gotowy do ich odbioru. Pasażerowie spokojnie odbierają bagaż i udają się na miejsce spotkań przed terminalem na lotnisku Kraków Balice (istnieje też opcja, że kierowca będzie czekać w terminalu i przywita pasażerów tuż po wyjściu z hali przylotów). Następnie osoby wsiadają do zamówionego pojazdu, kierowca pakuje bagaże i przewozi klientów we wcześniej wskazane miejsce. Nie ma potrzeby, aby tłumaczyć szoferowi gdzie ma jechać, ponieważ on już to wie. Po około 50-ciu minutach, nasza 3-ka pasażerów jest na ul. Sokolskiej w Katowicach. Przejazd jest indywidualny, a więc nie towarzyszą im żadni obcy pasażerowie. 

 

II-ga opcja:

2 osoby podróżują służbowo, po zakończeniu pobytu w hotelu w centrum miasta Tychy muszą dostać się na lotnisko Kraków Balice. W tym celu należy dokonać rezerwacji na przejazd z hotelu na lotnisko. Proces rezerwacji przebiega szybko i nie jest skomplikowany. Kierowca Transferis24.pl otrzymuje informacje na temat nazwy i adresu hotelu, czasu odbioru pasażerów i kontakt do nich. Przed przejazdem wysyłamy wiadomość SMS z danymi kierowcy i pojazdu. Gdy samochód zbliża się do miejsca początku podróży szofer telefonicznie lub SMS informuje klientów o tym fakcie. Po przyjeździe pod hotel, kierowca pakuje bagaże, zapraszając pasażerów do wnętrza pojazdu. Po około 50 minutach podróży nasi klienci wjeżdżają na teren Kraków Airport, bezpośrednio pod drzwi hali odlotów. 

Prawda, że transfer lotniskowy z Transferis24 jest bardzo prosty? Nie ma znaczenia, czy zamawiasz usługę przewozu Kraków Balice do Katowic, czy Katowice do Kraków Balice Lotnisko im. Jana Pawła II. 

Dlaczego prywatny transfer lotniskowy jest lepszy niż usługa TAXI? Ponieważ zamawiając przewóz lotniskowy w Transferis24 znasz z góry całkowity koszt usługi, cena przewozu osób nie ulegnie zmianie, masz kontrolę nad procesem przewozu na lotnisko już od chwili zamówienia, jesteś informowany o aktualnym statusie Twojego transferu lotniskowego, oszczędzasz czas. Zapraszamy do sprawdzenia naszej usługi i dołączenia do setek zadowolonych klientów naszego transferu lotniskowego. 

 

 

 

+48 694 072 390   24/h

 

  1. pl
  2. en

BOOKING

PRICING LIST

Transfer lotniskowy

Kraków Airport im. Jana Pawła II w Balicach (KRK) - Katowice

Transfer z Kraków Balice Airport KRK im. Jana Pawła II do Katowice prywatny transfer prosto z lotniska do domu hotelu lub inne dowolne miejsce. Kraków - Katowice, przewóz osób. Taxi, prywatny transport, concierge, odbiór gości. Transferis24

TRANSFERIS24.pl

Most popular airport transfers

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kielce 

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

We accept:

 

             - cash

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - on line payments    

               and PAY PAL

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

    Follow us: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw

 

Airport transfers

Tours

Business Transfer

Concierge

Plane Tickets

 

Regulations

privacy policy

Cooperation