Transport na lotnisko Pyrzowice. Sprawdź jak dojechać do KTW. Dowiedz się jak dokonać rezerwacji na transport na lotnisko.

Jak dojechać na lotnisko Pyrzowice.

Szukając połączenia z lotniskiem International Airport Katowice KTW wiele osób pod uwagę weźmie zapewne takie możliwości jak:
- transfer lotniskowy (shuttle)

- taxi

- autobus

- bus

- pociąg

Zapewne, ostatnią pozycję możemy skreślić w pierwszej kolejności z bardzo prostego powodu, albowiem na lotnisko Katowice Pyrzowice pociąg nie jeździ i racze nie zapowiada się, aby ten stan rzeczy w najbliższych latach uległ zmianie.
Dlatego warto pokusić się o zamówienie transferu na lotnisko lub z niego (albo w obu kierunkach). Ale o  prywatnych przewozach napiszę na końcu. Na razie skoncentrujmy się na pozostałych środkach transportu, które można spotkać w Pyrzowicach.

 

ZAMÓW TRANSFER NA LOTNISKO

 

Chcąc sprawnie dotrzeć na lotnisko można zamówić taxi, która wykonuje przewozy do Pyrzowic. Taki transport ma swoje wady i zalety. Na pewno do wad można zaliczyć cenę usługi, której pasażer nie zna aż do chwili dojazdu, ponieważ taksometr wskaże cenę usługi dopiero po zakończeniu usługi. Tak więc na cenę taksówki może wpływać sytuacja na drodze, objazd z powodu korka, nieuczciwy kierowca. Inną wadą tego rozwiązania jest to, że zamawiając taksówkę może okazać się, że operator poinformuje nas, że na tą chwilę żaden samochód nie jest dostępny. Kolejną wadą takiego serwisu jest to, że nigdy nie masz pewności jaki samochód po Ciebie przyjedzie, albowiem może okazać się, że jest Was troje osób, każde z dużą walizką, a taksówka jaka zostanie podstawiona to samochód należący do klasy małych samochodów w wersji sedan. Takich sytuacji unikniemy zamawiając transfer lotniskowy np. w Transferis24.pl.

 

SPRAWDŹ CENĘ TRANSFERU LOTNISKOWEGO


Można natomiast pokusić się, aby na lotnisko dojechać autobusem (istnieją linie, które dowożą ludzi na lotnisko), jednak należy wiedzieć, że przy przejeździe już we dwie osoby cena za autobus zaczyna mocno korelować z prywatnym transferem lotniskowym, a dodatkowo autobus na lotnisko posiada kilka istotnych wad:
- autobus odjeżdża na lotnisko wg. ustalonego rozkładu
- autobus z lotniska odjeżdża o ustalonych godzinach
- na autobus lub z niego trzeba dotrzeć innymi środkami transportu
- czas przejazdu na lotnisko jest długi
Należy mieć świadomość, że autobusy miejskie obsługujące połączenie z Katowic do Pyrzowic jeździ ściśle wg. rozkładu. Warto o tym pamiętać w sytuacji, jeśli Wasz samolot się spóźni, a wy wychodząc z terminalu nie będziecie mogli znaleźć transportu do centrum stolicy Śląska lub do innego miasta. Co więcej częstotliwość kursów zorganizowanych przewozów na lotnisko jest różna i ciężko dopasować konkretny autobus, aby sprawnie dostać się z portu lotniczego do Katowic. Szybki i bezproblemowy przewóz do Pyrzowic zapewni Transferis24.pl

 

Autobus na lotnisko Katowic. Bus do Pyrzowic. Katowice Airport TAXI. Transfer lotniskowy.

 

Alternatywą dla autobusów kursujących z Katowic na lotnisko Pyrzowice są busy, które również umożliwiają transport z Krakowa. Jednak tutaj pojawiają się podobne problemy jak wyżej opisane przy autobusie z Katowic, który dowozi ludzi na lotnisko KTW. A są to między innymi cena za pojedynczy bilet pomnożona przez liczbę pasażerów przestaje uzasadniać akurat ten środek transportu. Ponad to czas potrzebny na przejazd oraz dodatkowe środki związane z dojazdem na przystanek powodują, że wielu ludzi szuka innych rozwiązań nie chcą jechać swoim samochodem.

 

ZAMÓW TRANSFER NA LOTNISKO

 

Tutaj najwygodniejszym rozwiązaniem okazuje się transfer lotniskowy (Pyrzowice - Katowice lub Pyrzowice - Kraków - adres odbioru pasażera lub adres, pod który pasażerowie mają być dowiezieni nie jest w żaden sposób ograniczony). Aby mieć zapewniony wygodny transport (z lotniska lub na lotnisko lub w obu kierunkach) sprawdź dokładnie bilety, dokonując rezerwacji podaj adres skąd chcesz być odebrany, dla pewności podaj datę i godzinę wylotu lub przylotu (lub obu jeśli zamawiasz transport w dwie strony), określ ile będziesz mieć bagażu, wybierz dogodną formę płatności. Jeśli okaże się, że bagażu będziesz mieć więcej niż pierwotnie myślałeś, poinformuj nas o tym aby zapewnić odpowiedni pojazd, który odbierze Ciebie i pozostałych pasażerów oraz zmieści wszystkie bagaże. Jeśli podróżują dzieci również nas o tym poinformuj, aby pojazd wykonujący transfer lotniskowy do Pyrzowic (lub z tego miejsca) był wyposażony w foteliki do przewozu dzieci. Ponad to nie musisz się już niczym martwić, zajmiemy się wszystkim za Ciebie, a nawet przypomnimy o tym, że zbliża się termin wylotu.
Jeśli szukasz sposobu na transport Pyrzowice - Katowice lub do portu lotniczego, wybierz najprostsze rozwiązanie, oszczędź swój czas i pieniądze oraz bądź pewny dojazdu na czas. W przypadku odbioru z lotnisk gwarantujemy, że nasz kierowca będzie do Twojej dyspozycji w chwili lądowania samolotu, a 10 minut po wylądowaniu bezwzględnie skontaktuje się z Tobą zgłaszając gotowość do odbioru Ciebie i bagaży oraz do wykonania przejazdu z lotniska.

Proces rezerwacji jest prosty i bezproblemowy. Zamówienia możesz dokonać samodzielnie on-line lub telefonicznie.

 

 

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Dojazd na lotnisko Pyrzowice.

22 listopada 2019

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw