Transfery lotniskowe blog nowość wiadomości aktualności

Kilka ciekawostek na temat naszych transferów.

 

Codziennie pokonujemy setki, a nawet tysiące kilometrów specjalnie dla Was dbając o to by dowieźć Was na lotnisko o właściwej porze lub odebrać pasażerów po przylocie. Poniżej kilka, a może kilkanaście faktów dotyczące transportu osób na lotnisko wykonywanego przez nasze samochody.

 

Czy wiesz ile razy obraca się koło w czasie transferu z Krakowa na lotnisko Katowice Pyrzowice?

- W czasie jednego transferu z Krakowa do Portu Lotniczego Katowice jedno koło w naszym samochodzie obraca się około 47 500 do 60 000 razy! (wszystko zależy od miejsca odbioru pasażerów w Krakowie i drogi, którą odbywa się przewóz osób na lotnisko)

 

Czy wiesz ile puszek coca-coli zmieściło by się do bagażnika naszego samochodu w klasie standard?

- Jadąc na lotnisko do Katowice Pyrzowice często wypełniamy bagażnik po brzegi. 4 osoba rodzina, średnio zabiera około 3 walizek i bagaż podręczny zapełniając 550 litrowy bagażnik. Oznacza to, że w czasie transportu z Krakowa do Katowic na lotnisko w bagażniku naszego samochodu mogło by znajdować się 1666 puszek coca coli o pojemności 0,33 litra każda!

 

Czy wiesz ile razy tłok w silniku przesuwa się w czasie jednego transferu z Krakowa na lotnisko Katowice Pyrzowice?

-Silnik spalinowy to wyjątkowy mechanizm. Samochód dzięki poruszającym się tłokom może nabrać prędkości i się przemieszczać.

Abyśmy mogli Was dowieźć z Krakowa do Lotniska Katowice jeden tylko tłok musi wykonać około 150 000 pełnych cykli ruchu, a zatem wszystkie tłoki w tym czasie wykonują ponad pół miliona ruchów (600 000).

 

Czy wiesz jaka odległość dzieli Kraków od lotniska Katowice Pyrzowice?

-w zależności od adresu w mieście Kraków, do lotniska Katowice w Pyrzowicach jest 90 do 130 km. Na odległość wpływa również droga, którą podróżujecie.

 

Czy wiesz nasze samochody spełniają najwyższe normy emisji spalin?

- Transferis24.pl wiemy, że nie ma samochodów bez emisyjnych. Każdy samochód do wprawienia w ruch potrzebuje energii. Energię można pozyskać z efektów pracy silnika spalinowego lub elektrycznego. Silnik elektryczny w naszych warunkach korzysta z prądu elektrycznego pochodzącego z elektrowni napędzanych paliwami stałymi (węglem), tak więc nawet samochód elektryczny przyczynia się do emisji CO2 i innych gazów. Z tego powodu przykładamy wagę, aby transport na lotnisko odbywał się przy użyciu pojazdów, gdzie mamy wpływ na ilość zużytego paliwa i sposób jego wykorzystania oraz znając normy, jakie spełnia silnik- paradoksalnie silnik spalinowy w mądrze zarządzanym pojeździe może być bardziej EKO, niż samochód elektryczny.

Nasze transfery lotniskowe odbywają się przy użyciu pojazdów spełniających surowe normy EURO 5 i 6. Niektóre z pojazdów korzystają dodatkowo z technologi SCR, która dodatkowo wpływa na obniżenie uciążliwości pracy silnika spalinowego na środowisko.

 

Czy wiesz ile skrzyżowań z sygnalizacją pokonują nasze samochody wykonując transfer lotniskowy?

- W dzisiejszych czasach, na to pytanie naprawdę ciężko odpowiedzieć. Ale szacujemy, że w czasie wykonywania przewozu z Krakowa Śródmieścia na Lotnisko Pyrzowice samochód pokonuje około 24 - 30 miejsc gdzie obowiązuje sygnalizacja świetlna.

 

Wykonując dla Was transport na lotnisko lub z lotniska pokonujemy wiele kilometrów, nasze koła obracają się setki tysiące razy, mijamy wiele skrzyżowań. Nasi kierowcy są cały czas maksymalnie skupieni - wszystko dla Waszego komfortu i wygody w czasie przewozu Kraków - Pyrzowice lub Pyrzowice - Kraków.


Miłej podróży!

 

 

 

 

 

 

 

 

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Co Ty wiesz o naszych transferach lotniskowych Kraków Katowice?

04 maja 2019

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw