#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Oferta przewóz osób na lotnisko Kraków Balice im. Jana Pawła II John Paul 2 KRK i Katowice Port Lotniczy Pyrzowice KTW. Transfer lotniskowy z Krakow, Katowice, Zakopane, Tarnow, Slask, Malopolska, Nowy Sacz, Rzeszow. Przewozy z lotniska do miasta - np. Balice Kraków czy Pyrzowice lub Pyrzyce Katowice w tym PKP i PKS. Transport osób na lotnisko z Krakowa do Pyrzowic. Kiedy się zastanawiasz jak jechać zamów transfer lotniskowy, może być prywatny. Kiedy zastanawiasz się jak dojechać do portu lotniczego czy na lotnisko skorzystaj z nasz prywatny transfer lotniskowy. Dodatkowo dla pasażerów przywitanie w terminalu gości czyli powitanie lub też przywitanie przed hala przylotów. Zamów transfer na lotnisko on-line - to takie taxi, ale lepsze od taksówki bo nasz transport czyli transfer lotniskowy jest dokładny i przynosi tani transport ludzi. Przewozy lotniskowe, przewóz do lotniska. Zamawianie przez internet biletów na bus, autobus. VAN, Bus 5 osób, 6 7 i 8 ludzi transport VANem lub busem. W tym w oferta na przewóz z PKP Katowice do Pyrzowice. Transferis24.pl. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych na lot przez internet, Wyjątkowa oferta usługa odbiór gości z lotniska. Przewóz do hotelu, transport osobowy taki jak TAXI, ale zamówiony przez internet. Zamawianie biletów przez internet do tego propozycja transfer lotniskowy do Pyrzowic lub do Balic. KRK i KTW możesz dojechać z Wrocław, Opole, Kędzierzyn Koźle, Prudnik, Bielsko Biala, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory, Ustroń, Pszczyna, Cieszyn, Szczyrk, Zakopane, Rabka, Nowy Sącz, Limanowa i inne miasto dla Ciebie jest ten transfer. Privat airport transfer to to samo co przewóz osób. Poleć znajomym i dostań rabat na tani przejazd. Komunikacja miejska jest długa i droga, dobrzy kierowcy wożą ludzi do Port lotniczy i na wycieczki dzienne i objazdowe, Auschwitz Oświęcim Birkenau, Czechowice Dziedzice, Zakopane, Morskie Okoko, Słowacja , Tatry,. Jak dojechać na podhale? Z lotniska Kraków Balice można robić przewóz Transferis24.pl lub prosto z Katowice Pyrzowice KTW przewóz do Krakow. Najlepszy transfer do lotniska, TAXI, taksówka, profesjonalny przejazd. Zamawianie przejazdu i przewozu po bilety lotnicze, w tym sprzedaż.

 

Transfer lotniskowy, przewóz osób, dowóz osób, odwóz z lotnisk, door to door, Kraków Balice, Kraków Pyrzowice, transfer lotniskowy, transfer balice, transfer pyrzowice i katowice, przewozy z Krakowa i Katowic. Usługa przewozu ludzi i transferów lotniskowych, Taxi zamiast UBER i BOLT, Transferis24.pl lepszy przewóz ludzi do lotniska, port lotniczy przejazd z hotelu na lotnisko. Odbiór z lotniska czyli portu lotniczego i transport osobowy do hotelu. Lotnisko Kraków Balice Katowice, przewozy między lotniskami i pomiędzy portami lotniczymi. Zamów sobie transfer lotniskowy i to prywatny! Dokładny przewóz door to door. Przewozy z domu pod dom i na lotnisko. Transfer osób, witanie gości na lotnisku, odbiór, przywitanie. Transport event, obsługa imprez. Przejazd.

 

Prywatny transfer lotniskowy Kraków Balice im. Jana Pawła II drugiego Airport i Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach Pyrzowice. Przewóz osób door to door. Drzwi do drzwi. Odbiór osób z lotniska. Transport to airport. Taxi i taksówki, prywatny przewóz transfer na lotnisko i transfer lotniskowy. Zamawianie przejazd z Krakowa do Pyrzowic. Wożenie ludzi z małopolska do Katowice Pyrzowice. Wycieczki do Auschwitz Birkenau i travel tours and trip. Jak dojechać na lotnisko. Tylko z Transferis24.pl najlepszy transfer lotniskowy Kraków Katowice Zakopane Oświęcim Bielsko Biała.

 

Obsługa eventów, odbiór i przewóz VIP, transport na koncerty. Konwój osób. Transport z Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice KTW w Pyrzowicach. Przejazd Kraków Katowice KTW na lotnisko. Obsługa firm i dedykowane transfery lotniskowe. Prywatne transfery, indywidualne przewozy na lotnisku Pyrzowice - 40 km od Katowic. Wybór dla hoteli, osób prywatnych i firm. Wycieczki do Auschwitz Birkenau i do Oświęcimia Muzeum. Nasz kierowca odbiór pasażera z adresu i dowóz do innego domu, firmy czy hotelu bezpośrednio z lotnisko Katowice MPL KTW
Transfer z miasta Kraków (centrum) na lotnisko im. Jana Pawła II w Balicach - kod IATA: KRK - zamów przewóz do airport wchodząc na www.transferis24.pl/rezerwacja. Można też zadzwonić i zamówić transport na lotnisko Kraków. Transfer vs transport vs TAXI - porównanie usług - transfer na lotnisko jest lepszy od Taxi i lepszy od innych przewozów. Transfer na lotnisko Kraków - jadąc zamów też inne usługi - na przykład WYcieczkę do Auschwitz Birkenau albo do Zakopanego. Można też skorzystać z airport transfer z lotniska do Krakowa, Zakopanego i innych miast w Małopolsce oraz do Katowic, Jaworzna, Rybnicka i innych miast na Śląsku, w tym do Bielska Białej czy Szczyrku oraz Żywca.  Polecamy nasze transfery na lotnisko Kraków  z Balic do centrum Krakowa. 

 

Smart transfer - sprytne rozwiązanie aby dojechać z Krakowa do Pyrzowic Katowice Airport lub do Kraków airport. Zamów usługę smart transfer aby dojechać do Pyrzowic. Rewelacyjne przewozy Kraków - Katowice. Przejazd z Krakowa do Pyrzowic. Taki super airport taxi! Luksusowy przejazd na lotnisko. Zamawianie w transferis24.pl  transferu na booking.  

Aktualności listopad 2019

 

Miło nam poinformować, że Transferis24.pl chcąc oferować najlepsze usługi transportu osób dokonał zmiany strony internetowej.
Nowa atrakcyjna szata graficzna sprawia, że łatwo możesz znaleźć informacje o transferze lotniskowym, przewozie z portu lotniczego, wycieczce do Auschwitz Birkenau lub o tym jak dostać się do Zakopanego z Krakowa.
Dodatkowo zaoferowaliśmy nowe usługi transportu z lotnisk w Warszawie i Wrocławiu.

 

Teraz możesz zamówić następujące usług:
- transfer lotniskowy na lotnisko w Krakowie
- przewóz TAXI do Kraków Airport KRK
- odbiór (pick up) z lotniska Kraków Balice
- transfer lotniskowy do Pyrzowic
- transport TAXI do Katowice Pyrzowice KTW
- odbiór pasażera i transport z Katowice Airport
- transfer z lotniska Warszawa Okęcie WAW
- taksówkę z Chopin Airport w Warszawie Okęciu
- odbiór gości z WAW
- dowóz na lotnisko Strachowice we Wrocławiu

- taksówkę z centrum do Wrocław Airport Strachowice WRO
- transport z hotelu lub do apartamentu w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Częstochowie, Wrocławiu
- przewóz biznesowy

- transport dla VIP
-Te usługi oraz wiele innych są dostępne dla wszystkich klientów Transferis24.pl, których podróż wiąże się z dotarciem na lotnisko.
Zastanawiasz się jak dojechać na lotnisko w Katowicach? Nie wiesz jak dotrzeć na Cracow Airport? Teraz rozwiązanie jest proste i najlepsze dzięki usłudze Transferis24.pl . Bardzo proste zamawianie i rezerwacja. Prywatny kierowca przyjedzie pod dom i zabierze Cię door to door do portu lotniczego. Nie musisz zamawiać TAXI, masz gwarancję, że Twój transport zostanie zrealizowany perfekcyjnie, a dobra cena za usługę jest zagwarantowana.
Przewozy są realizowane w dowolnej relacji, na przykład:

- KRK Kraków Lotnisko - Zakopane lub Kościelski
- KTW Katowice - Bielsko Biała
- Pyrzowice do Tychy
- ul. Wolności Ożarowice do Zabrza czy Gliwic
- z Katowice do Zakopane

Tylko najlepsi kierowcy, którzy rozmawiają po angielsku. Wygodne samochody służące do transferów lotniskowych są nowe i komfortowe, a przejazd odbywa się szybko i bez kłopotów.
Monitorujemy lot po to, aby kierowca odebrał pasażera z lotniska. Gwarantujemy szybki przejazd. Prywatny samochód specjalnie dla Ciebie pojedzie z Tobą do dowolnego hotelu z lotniska Modlin, Okęcie, Pyrzowice, Wrocław, Balice.
Samochody: komofort Audi A6, premium Mercedes E-klasa, VAN i VAN Executive Mercedes V-klasa oraz inne VANy i autokary, które służą by obsługiwać transfer lotniskowy, wyjazd na delegację, przyjmowanie pasażerów z lotniska.
Zamów swój transport osób już teraz i nie martw się później. Gwarantujemy dobry poziom usługi transferu lotniskowego, dobrą usługę TAXI oraz, że odbierzey Cię z lKTW lub KRK. Zapraszamy do zamawiania usług.


 

Menu interesujących stron na transferis24:

- transport na lotnisko pyrzowice

- dojazd do Kraków Airport z miasta
- wycieczka do obozu Auschwitz Birkenau
- wycieczka do kopalni soli w wieliczce
- transfer do szczyr z airport katowice pyrzowice KTW
- tranport z lotniska krakow balice do zakopane
- Transferis przeóz osób (stara główna)
- wykaz usług transferis24
- partnerzy
- prywatny transfer lotniskowy przewóz osób na lotniska kraków balice KRK Katowice Pyrzowice KTW
- transfer z lotniska krakow balice do miasta katowice

- transfery i transport na i z lotniska krakow balice airport im jana pawla II KRK
- transfery i przewozy do port lotniczy katowice pyrzowice KTW
- transfer lotniskowy w Krakowie
- transfer lotniskowy z katowice pyrzowice do krakow balice
- rezerwacja en
- cennik
- aktualności
- transferis przewóz osób
- rezerwacja
- flota
- business transfer
- wycieczki
- transfer
- kontakt
- oferta

 

Transferis24.pl sposobów na transfer na lotnisko alter taksówka bus i taxi, smart solution transport
porfolio nr 2 - zakres usług, co może zainteresować pasażera:

- transfer do pyrzowic np z krakowa bezpośrednio na lotnisko katowice

- transfer balice przewozy dedykowane dla tych, którzy chcą jechać do Kraków airport lub wyjechać z lotniska do miasta lub zakopanego czy katowic oraz innych miast

- transfer kraków lotnisko to są ekskluzywne taksówki do przewozów door to door z dowolnego adresu np. z kielc.

- transfer lotnisko katowice zamawianie on line dla przewozu osób na lub z lotnisko Katowice Pyrzowice KTW

- transfer lotnisko kraków dla przewozów taxi i VIP i prywatne do Krakow Airport airporttransfer

- transfer lotnisko pyrzowice dla przewozów do Airport International Katowice czyli lotniska oddalonego od centrum miasta o 40 km

- transfer na lotnisko katowice pyrzowice to przejazdy taksówkowe i shuttle do Airport na Śląsku, a można zamówić też z Krakowa, Zakopanego, Kielc czy Bielska Białej oraz innych miast 

- transfer pyrzowice katowice na przykład dla usługi taxi service czyli serwis lotniskowy taksówkowy z lotniska Pyrzowice do centrum aglomeracji śląskiej, zamów dla 1 osoby lub kilku

- transport na lotnisko katowice należy użyć jeśli chce się przeprawić osoby np z hotelu czy firmy lub domu, prosto z pod drzwi pod terminal na lotnisko

- transport na lotnisko pyrzowice kiedy szukam punktualnego i bezpośrednie przejazdy door to door

- przewóz na lotnisko pyrzowice to alternatywna usługa transportu zwana inaczej transfer lotniskowy lub airport transfer  zdecydowanie korzystniejsze niż TAXI UBER i BOLT bo ma lepsze samochody i najlepszych kierowców a pozatym daje pewność tak jak Tripadvisor czy esky dla przewóz osób z Kraków i Katowice 

- przewóz na lotnisko Balice daje możliwość przemieszczenia dużej ilości osób w formie TAXI dla wielu osób, również Busem i VAN, zapytać również o wycieczki do Auschwitz Birkenau lub Kopalnia Soli Wieliczka Salt Mine

- przewóz osób z lotniska Kraków pod dowolny adres oficjalne taxi krakow airport i lotnisko katowice zamawianie przewozu on-line i chat firmowy dla gości, odbiór osób z terminalu i przywitanie na lotnisku

- taxi balice transferis najlepsze i lepiej funkcjonuje niż oficjalne Taxi Balice, taksówka dla pasażerów po wylądowaniu daje możliwość prostego zamówienia na stronie Transferis24   

Transfer lotniskowy czy TAXI

 

Lotnisko Kraków Balice i Katowice Airport w Pyrzowicach oferują bogatą ofertę usług transportowych świadczonych przez zewnętrznych przewoźników. Nie jest problemem aby znaleźć sobie transport. Pytanie czy chcemy jechać na lotnisko ryzykując opóźnienie, czy zależy nam na wygodzie, komforcie i pewności zamówionej usługi? 
Pamiętaj, że jadąc na lotnisko z zamiarem wylotu musi
Satisfy Regularsz dojechać do portu ze sporym wyprzedzeniem pory, w której odlatuje samolot. Miej świadomość, że po wyjściu z samolotu szybka organizacja transportu może okazać się problematyczna. Poniżej zaprezentujemy nasze spostrzeżenia w tych kwestiach.

 

Sytuacja nr 1: Chcę dojechać na lotnisko

Typowa sytuacja, kupujesz bilety, znasz datę wylotu. Na lotnisko powinieneś dojechać około 120 minut przed wylotem, co pozwoli bezproblemowe nadanie bagażu, kontrolę bezpieczeństwa i dotarcie do miejsca, z którego będziesz mógł przejść na pokład samolotu. Jak zorganizować transport na lotnisko?
Sprawa wydaje się typowa i bezproblemowa. Są jednak pewne kwestie, z których większość osób nie zdaje sobie jednak sprawy:
- dostępność pojazdów
- wielkość bagażnika do którego spakowane zostaną Twoje bagaże

- doświadczenie kierowcy i firmy oferującej przewozy

- foteliki dla dzieci
- ilość miejsc w pojeździe 

- wiele wiele innych

Wyobraź sobie, że w styczniu kupiłeś bilety na lot, który odbędzie się 17 marca. Nadchodzi dzień wylotu, mieszkasz około 60 minut jazdy samochodem od lotniska, uważasz, że skoro o 15 jest wylot, to możesz zamówić transport o godzinie 11? Jeśli tak uważasz to lubisz sporty extremalne uprawiane w kasynie. Planując racjonalnie całą podróż warto zadbać o transport na lotnisko już w chwili posiadania biletów lotniczych. Pamiętaj, że wedle zasady lepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego zapobiegając problemom z dojazdem do lotniska, zadbaj o zapewnienie transportu z odpowiednim wyprzedzeniem. Pamiętaj, że liczba TAXI, które w danej chwili są w Twojej okolicy jest ograniczona, ponad to może się okazać, że spontanicznie zamówiona taksówka będzie za mała aby zabrać wszystkie bagaże. Kwestię transportu na lotnisko powierz lepiej firmie, która oferuje transfery lotniskowe i to takiej, którea robi to profesjonalnie. Pozwoli to zapewnić spokój i bezpieczeństwo. Kierowcy w takiej firmie doskonale wiedzą w jaki sposób poruszać się po portach lotniczych, pozwala to dodatkowo oszczędzać czas, który normalnie poświęcił byś na pieszym przemieszczaniu się po lotnisku. Nawet taki port lotniczy jak ten w Krakowie Balicach z pozoru niewielki, generuje sporo czasu potrzebnego na pokonanie jego przestrzeni. Nasi kierowcy często obserwują sytuację, w której przeciętne taksówki wysadzają pasażerów z bagażami w strefie odlotów. Podróżujący są zmuszeni do pokonania sporej odległości z walizkami i plecakami do odpowiedniego miejsca, gdzie będą mogli nadać bagaże i przejść pozostałe procedury związane z odlotem. Weź pod uwagę, że jeśli podróżują z Tobą dzieci, to raczej żadna taxi nie wozi w bagażniku fotelików, w które wyposażone będą pojazdy oferujące transfer lotniskowy. Warto zdać sobie sprawę, że samochody wykorzystywane przez profesjonalne firmy do przewozów na lotnisko są odpowiednio duże - już w podstawowej klasie pojazdów. Wyobraź sobie podróż w 3 osoby z czterema walizkami taksówką obsługiwaną przez Skodę Fabię, Fiata Tipo czy VW Golfa. Firma, która oferuje transfer na lotnisko zazwyczaj oferuje kilka klas pojazdów, które można dopasować do potrzeb każdego klienta. Nawet mniejsze firmy przewozowe dysponują pojazdami wielkości VW Passata, czy Skoda Superb, co gwarantuje wygodny przejazd dla 3 lub 4 osób oraz zapewnia możliwość zabrania przez każdego z pasażerów walizki. 
Pamiętaj. Zamawiając bilety lotnicze pomyśl o transporcie na lotnisko i nie odkładaj tego na później.

 

Sytuacja nr 2: Przyleciałem na lotnisko i chcę jechać dalej.

Sytuacja analogiczna jak w przypadku sytuacji nr 1. Chcesz by podróż odbyła się bez problemów - zaplanuj ją z wyprzedzeniem od początku do końca. 
Nasi kierowcy częstokroć obserwują sytuacje, które nie różnią się od siebie. Typowy przykład: para wychodzi z terminalu w Katowice Airport Pyrzowice KTW i nerwowo rozgląda się za transportem. Autobus odjechał, busów nie ma, TAXI stoi, ale została zamówiona już przez inne osoby. Co prawda są inne pojazdy, ale są to samochody, które realizują zamówione wcześniej transfery.  Aby uniknąć podobnej sytuacji postępuj jak w przypadku nr 1. Znasz termin wylotu i przylotu, nie odkładaj organizacji przejazdów na lotnisko i z portu lotniczego. Zrób to od razu i nie martw się później takimi rzeczami.  Jeśli potrzebujesz porady w sprawie transferu (przejazdu) na lotnisko  skontaktuj się z naszym biurem. Odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w każdej sytuacji. 

Patrząc na powyższe przykłady można wysnuć jeden wniosek. Tempo, które spotkamy na każdym lotnisku zawsze jest bardzo duże. Nie ma miejsce na przypadki. Dlatego zamiast liczyć na TAXI czy autobus lub pociąg, które jeździ na lotnisko, warto zaplanować przejazd, a nawet przejazdy już w chwili zakupu biletów na samolot. Pozwoli to uniknąć stresu, oszczędzi czas i pozwoli wybrać najlepszą ofertę transferu lotniskowego. Rezerwacji na transfer lotniskowy dokonasz tutaj: www.transferis24.pl/rezerwacja 
 

Czy można znaleźć informacje o Transferis24.pl i jej usługach w internecie?
Tak, oczywiście na stronach portali Tripadvisor.com, facebook.com, instagram.com oraz w wyszukiwarce google.com znajdziecie wiele informacji i zdjęć o naszych usługach takich jak:
- przewóz osób na lotniska

- transport do pyrzowic

- transfer lotniskowy Kraków Airport Balice im. Jana Pawła II KRK

- jak dojechać do Katowice Port Lotnicy KTW

- tani transport na lotnisko w Krakowie
- jak dojechać z Pyrzowic do Balic

oraz wiele innych ciekawych informacji.

Najciekawsze informacje o usługach przewozu osób znajdziecie tutaj:

- tripadvisor dla Transferis24 w Krakowie oraz  dla Transferis24 w Katowicach, a także w Warszawie

-  facebook z opisem naszych usług znajdziecie turaj

- dużo zdjęć znajdziecie na Instagramie po nazwie transferis24.pl

- jeśli chcecie zapytać o nas google, sprawdzcie nas tutaj dla Katowic lub w tym miejscu dla Krakowa oraz dla nowej siedziby Rakowicka 10 Kraków zobacz w tym miejscu oraz tutaj, jeśli szukacie informacji o Pyrzowice i przewozach na lotnisko.

Ocena Transferis24.pl - dostępna jest również na Panoramie Firm - sprawdź tutaj

Menu:
- usługi transferu lotniskowego KRK (przewóz na lotnisko krakow airport w Balicach)
- usługi transferu lotniskowego KTW  (przewóz na lotnisko katowice pyrzowice w Pyrzowicach

- dojazd na lotnisko z miasta Kraków

- dojazd z KTW do Katowice (transfer Pyrzowice - Katowice)
Transfery lotniskowe z Krakow Balice
Transport lotniskowy z Katowice Pyrzowice

Prywatne przewozy na lotnisko

 

Transferis24.pl - Transfer lotniskowy - przewóz osób, transport VIP, transport dla konferencji

Oferta dnia (28-11-2019):
- transfer lotniskowy 

- transfery hotelowe

- przewozy na lotnisko

- przewóz na lotnisko

- transport do portu lotniczego

- przejazdy z lotniska

- odbiory pasażerów

- przewozy z Krakowa do Pyrzowic

- transfer z Katowic do Balic

 

Oferta specjalna
- przewóz z domu prosto na lotnisko
- transport do portu lotniczego Balice

Transport osób na lotnisko - charakterystyka usług Transferis24.pl
porfolio - zakres usług, co może zainteresować pasażera:

- transfer lotniskowy - usługa przewozu z domu na lotnisko lub z lotniska do domu

- transfer Pyrzowice zainteresuje wszystkich, którzy chcą dostać się do lotniska Katowice KTW

- transfer Balice to usługa przewozu do lub z Kraków Airport KRK 

- kraków Zakopane ta usługa zainteresuje wszystkich, którzy szukają transport z lotniska do Zakopanego

- Wycieczki do Auschwitz (Trip to the Auschwistz Camp) - usługa wjazdu na zwiedzanie muzeum w Oświęcimiu, polecana dla każdego odwiedzającego Kraków, usługa z odbiorem i odwozem do hotelu 

- jak dojechać na Balice już teraz nie szukaj TAXI ani busa tylko zamów transfer skąd chcesz

- jak dojechać na lotnisko Pyrzowice aby transport do Pyrzowic się udał zamów Transfer w Transferis24  

- przewozy do Pyrzowic nigdy nie były tak łatwe jak teraz zamów przejazd Taxi online na stronie

- transport Pyrzowice to usługa dla wszystkich chcących wygodnie i komfortowo dostać się na lotnisko lub z lotniska inaczej, lepiej niż TAXI

- przejazdy na lotnisko Pyrzowice door to door klasy premium i standard dla każdego  

Transferis24 oferujący transfer lotniskowy (eng.: AIRPORT TRANSFER) - czyli takie przewozy do i z portu lotniczego obsługuje usługi taxi w Polsce (Kraków, Katowice, Zakopane, Warszawa), a także w Grecji w mieście Thessaloniki. 
Do grupy transferis24 wchodzą strony internetowe:
- www.transferis24.pl

- www.transferdirect.pl - strona wspierająca rezerwacje

-www.przewozy-na-lotnisko.pl - strona definiuje transfer lotniskowy i shuttle service

- www.transferis.sk - usług i transferu dostępne na Słowacji

- www.transferis24.com  - transfery lotniskowe w Grecji

- www.transferis24.gr - transfer lotniskowy na lotnisku SKG w Thessaloniki (Θεσσαλονίκη)

Transfer i przewóz osób na lotnisko Katowice Pyrzowice KTW. Jak dojechać do Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach? Zamawianie przewozu osób door to door. Prosto pod terminal na lotnisko na Śląsku Atrakcyjne ceny przewozów z Krakowa, Katowic, Bielska, Opola. Przewóz indywidualny z adresu. Odbiór pasażerów i gości po przylocie, przywitanie w terminalu lotniska. Przewoźnik MPL Katowice

KTW. Transport osób. Kraków Katowice KTW oraz Katowice KTW Kraków, Przewóz z Pyrzowic do Balic.

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw