Transfery lotniskowe blog nowość wiadomości aktualności

Transfer dla alergików - transport na lotnisko .

 

W dzisiejszym świecie, coraz więcej z nas ulega różnego rodzajom alergii. Często nie mamy nawet pojęcia ani świadomości, że padamy ofiarą pyłków i innych dziwnych roztoczy, które wywołują tą przykrą dolegliwość.

W Transferis24.pl dokładamy wszelkich starań aby mieszkańcy i goście miast takich jak Kraków, Katowice, Zakopane i innych nie byli poddawani działaniu czynników alergologicznych. 

 

Czy wiesz jak często czyścimy nasze samochody zewnątrz?

- Dla Waszej wygody i bezpieczeństwa nasze pojazdy, które dokonują przewóz osób na lotnisko, są poddawane procesowi oczyszczania co najmniej raz na dwa lub trzy dni. A jeśli warunki są wyjątkowo nie sprzyjające, kierowca oczyszcza samochód przed każdym transferem. 

 

Czy wiesz jak często sprzątamy nasze samochody wewnątrz?

-Transferis24.pl dba, by warunki podróży na lotnisko zawsze były doskonałe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby samochody, które służą nam do transportu osób na lotnisko było zawsze czyste w środku. Każdy pojazd jest odkurzany przy użyciu wysokowydajnych odkurzaczy przynajmniej raz dziennie. 

Dodatkowo dbając o estetykę pojazdu wewnątrz, staramy się, aby dokładne i gruntowne sprzątanie każdego z samochodów odbywało się raz na 7 dni, a jeśli to konieczne pojazd jest poddawany procesowi częściej.

Dbając o Wasze zdrowie i komfort pracy kierowców dokładamy wszelkich starań, aby wnętrze pojazdu było poddawane chemicznemu lub parowemu czyszczeniu nie rzadziej niż raz na 3 miesiące. 

Wszystkie wyżej wymienione procesy powodują, że podróż w naszych samochodach jest komfortowa i bezpieczna, a pasażerowie nie są narażeni na wszechobecne czynniki powodujące uczulenia i objawy alergii.

 

Czy wiesz jak często wymieniamy i jakich używamy filtrów powietrza?

-Transferis24.pl zwraca uwagę na jakość powietrza jaką oddychamy i w jakich warunkach podróżujemy, dlatego filtry kabinowe wymieniane są w naszych samochodach nie rzadziej niż raz na 3 miesiące. Używamy tylko najwyższej jakości części - dotyczy to również filtrów przeciwpyłkowych (tak zwanych kabinowych), które działają filtrując powietrze korzystając z wkładów z aktywnym węglem.

 

Czy wiesz, że powietrze w kabinie samochodów Transferis24.pl często ma lepsze parametry niż powietrze w obrębie lotniska Kraków Airport KRK Balice czy Airport Katowice Pyrzowice KTW?

-Często zdarza się, że nasi goście, a zarazem pasażerowie, którzy zamawiają transfer z lotniska narzekają na to co widzieli przed lądowaniem - chodzi o to, że powietrze jest mętne, szare lub szaro-brunatne, a po wyjściu z samolotu ciężko zaczerpnąć głęboki oddech. Na to akurat nie mamy wpływu co i w jakiej ilości oraz z jakiego powodu wisi w powietrzu. Możemy jednak i robimy wszystko, aby powietrze jakim oddychasz w czasie transportu z lotniska lub przewozu na lotnisko było najwyższej jakości i spełniało najbardziej wygórowane parametry. 

Nasi pasażerowie zamawiając transfer lotniskowy w relacji Kraków - Pyrzowice lub Pyrzowice - Kraków, często dostrzegają różnice w jakości powietrza w "transferowozach" w stosunku do zewnątrz i chwalą nas za dobrze utrzymane samochody i cenią jakość jaką im oferujemy.

 

Dbamy, aby każdy nasz transfer lotniskowy umożliwiał oddech pełną piersią. Dla Was troszczymy się o Was.

 

 

 

 

 

 

 

#taxi #taksówka #przewozy #przejazdy #do #lotnisko #lotniska #port lotniczy #balice #kraków #pyrzowice #katowice #krk #ktw #waw #transfer #transfery #shuttle #transport #jak #dojechać #lotnisko im Jana Pawła II w Balicach #port lotniczy #międzynarodowy #jak dojechać na lotnisko #przewoźnik #bus #matusze #express line #ożarowic #transferis #transferis24 #wyjazdy #wycieczki #business transfer #rezerwacja #do zakopanego #do szczyrku #bielsko biała

+48 694 072 390   24/h

  1. pl
  2. en

REZERWACJA

WYCENA

Transfer lotniskowy w Krakow Balice Airport KRK i Port Lotniczy Katowice Pyrzowice KTW. Odbiór gości z lotnisk. Przewozy na lotniska w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Shuttle service - prywatny kierowca w rozsądnej cenie.

Transfery lotniskowe i wycieczki
Int. Airport Katowice KTW  Krakow Airport KRK Port Lotniczy Okęcie WAW

Bezpieczny transfer na lotnisko samochodem bez pyłków.

03 maja 2019

Powrót do listy aktualności

TRANSFERIS24.pl

Najczęściej wybierane transfery

Katowice Pyrzowice (KTW) - Kraków Balice (KRK)

Kraków - Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Katowice

Zakopane - Kraków Balice (KRK) 

Kielce - Katowice Pyrzowice (KTW)

Częstochowa - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Katowice 

Kraków Balice (KRK) - Bielsko Biała

Szczyrk - Katowice Pyrzowice (KTW)

Kraków Balice (KRK) - Kraków

Katowice PKP - Kraków Balice (KRK)

Katowice Pyrzowice (KTW) - Rybnik

Akceptujemy:

 

             - gotówka

 

             - MasterCard

 

             - VISA

 

             - płatności                       

               elektroniczne

Transferis24.pl - gotówka sposób płatności akceptowalne przejazd z lotniska do airport kraków i portu lotniczego
Transferis24.pl - płatność kartą  VISA MASTER CARD za transfer lotniskowy z Pyrzowic Katowic Krakowa Balic do Katowice do Kraków
Transferis24.pl - transfery i przewozy lotniskowe płatności kartą za przewozy na lotnisko
Transferis24.pl - imoje płatności elektoniczne on-line można płacić przez internet nowoczesne płatności za usługę przewozu na lotnisko transferu lotniskowego

2019

Śledź nas na: 

Transferis24.pl facebook transfer lotniskowy krakow balice katowice pyrzowice
Informacje i aktualności o Transferis24.pl - Twitter transfery lotniskowe krakow balice katowice pyrzowice
Transferis24.pl - instagram na instagram.com zdjęcia obrazki wydarzenia chwile transfery z transferów z przewozów przewozy do Pyrzowice i Balice Transport osób najlepsze zdjęcia
Transferis24.pl - Tripadvisor.com zdjęcia wydarzenia przewóz osób transfery lotniskowe z lotniska na lotnisko Kraków balice airport katowice pyrzowice międzynarodowy port lotniczy krk ktw katowice krakowa zakopane zakopanego szczyrk bielsko biała rybnik żory
Transferis24.pl transfery lotniskowe przewóz osób free wifi kraków katowice balice pyrzowice krk ktw